Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
- Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

- Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.
SKU: 2808180220.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 1900 / 2200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #363

    Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.

    Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #88

    Een antiek flesvaasje van meerkleurig aardewerk met een bladerdecor.

    Petit flacon ancien en faïence polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #776

    Drie stoelen, waarbij twee in regencestijl met rieten zit en één in regencystijl

    Trois chaises, dont deux dans le style Régence avec assises en paille, et une de style Régency.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #201

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #735

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis d’Inde en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 303 x 242
    Estimate: € 100 / 140
  • #249
    J.J. Toulon

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #587

    Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.

    Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #78

    “Les roses”. Een beeld van zamak naar een werk van Charles Lévy. Beschadiging.

    “Les roses”. Sculpture en régule d’après Charles Lévy. Dégât.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #28

    Een gevarieerd lot model- en speelgoedautootjes, waaronder Matchbox en Siku. Grotendeels in originele verpakkingen.

    Lot varié de voitures miniature dont Matchbox et Siku. La plupart dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #737

    Een lot Franstalige boeken, waarbij Jules Verne, gebundelde tijdschriften en muziek. Negen stuks.

    Un lot de livres en français, dont Jules Verne, des magazines et musique. Neuf pièces.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #32
    Camille Bellanger

    “Roepende vrouw.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1896.

    “Femme criant”. Dessin en crayon sur papier. Signé et daté 1896.
    No longer available
    Dim. 12 x 7 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #720
    Concordia

    Een regulateur in houten kast.

    Un régulateur dans une armoire en bois.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More