Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats roze gouden handgemaakte ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

Een 18 karaats roze gouden handgemaakte ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

Une bague fait main en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.
Dim. 9,50 g
SKU: 2901190175.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #175
Estimate: € 2000 / 2200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #121
    Auguste De Wever
    Period: 1836 - 1910

    “Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.

    ”Mephisto”. Une statue en bronze venant de l’histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #184
    Franz Livemont

    “Hoeve bij een vijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette et étang avec des cygnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #792

    Een model van de Eiffeltoren, bestaande uit drie delen van metaaldraad en versierd met doorschijnende kraaltjes van kunststof.

    Un modèle de la tour Eiffel en trois parties et en fil de fer et perles en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 129 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #731

    Een siervaas van blauw glas met vergulde versieringen en een handgeschilderde pastorale scène. We voegen er een opaalglazen schaaltje op voet met emailversieringen aan toe.

    Un vase en verre bleu, décorations dorées et une scène pastorale peint à la main. Nous ajoutons un plat sur pied en verre opaline et décorations en émail.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #453

    Vier miniatuur beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit vier dametjes en een heertje.

    Quatre statues miniature en porcelaine polychrome, comprenant quatre petites dames et un petit monsieur.
    No longer available
    Dim. l: 6 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #163

    Een classicistische buste van brons.

    Un buste en bronze classique.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #202
    Paul Schouten
    Period: 1860 - 1922

    “Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 79 x 110 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #322
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #176

    Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 85 x 125 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #59

    Twee prenten uit het tijdschrift ‘Galerie Théatrale”.

    Deux images venant du magazine ‘Galerie Théâtrale’.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #15

    Een halsketting van zoetwaterparels met bijpassende oorbellen. In etui.

    Un collier de perles d’eau douce et boucles d’oreilles assorties. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #256
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More