#657Een Inro-doosje van goudgelakt bamboehout, versierd met een landschapsdecor van personages en afgewerkt met een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een man op een paard. Eind XIXe eeuw.
Une boîte Inro en bambou laqué doré, décoration de personnages et paysage, finition d’un netsuke en ivoire finement sculpté en forme d’un homme sur un cheval.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#826Twee armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
Un flacon gourde en ivoire finement sculpté, décoration de personnage.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#646MahiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#121Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
#209Paul Joostens“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#7Een divers lot van zes blikken dozen: Mickey Mouse, Guust Flater e.a.
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
#248Een kandelaartje gedragen door een engel.
#539“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening: Sonderborg.
”Composition”. techniques mixtes sur toile. porte la signature: Sonderborg.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 200 / 250