Other lots in this auction
-
#116Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200 -
#504Gunnar Alvar“Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.
”Le Roi et Silvia” et “ Composition”. deux lithographies. Signées et numérotées resp. 17/150 et 59/150 hors planche.No longer availableDim. 47 x 68 cmEstimate: € 100 / 160 -
#448Een Afrikaanse houten grendel met twee gesculpteerde figuren.
Un verrou en bois africain à deux figures sculptées.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#622Alfred Ost“Boerenpaard”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Cheval de trait”. Encre et aquarelle sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#230Een parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 900 -
#660Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met Mahi-decor.
Un tapis d’Inde en laine noué main, décor Mahi.No longer availableDim. 185 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#727Een deels gepolychromeerde houten gans.
Une oie en bois partiellement polychrome.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 25 / 35 -
#368Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een geslepen groene vaas, een lang gerekte groene kan en een rood sierglas op voet.
Un lot de cristal et verre, comprenant un vase vert taillé, une verseuse verte et un verre sur pied en verre rouge.No longer availableDim. h: 31 - 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#883Een paar kleine vaasjes van Canton porselein (H. 19 cm, schilfer aan een rand, haarscheur in beide) en een vaasje van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels (H. 23 cm).
Une paire de petits vases en porcelaine de Canton (H 19 cm, éclat au bord, cheveux dans les deux vases) et un vase en porcelaine de Chine au décor famille-rose de fleurs et d’oiseaux (H 23 cm).No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#206Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#273Een milieu-de-table van aardewerk van Rouen, bestaande uit een terrine met onderschotel.
Un milieu-de-table en faïence de Rouen, comprenant une terrine avec sous-plat.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#202Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 110 cmEstimate: € 350 / 550

