#743Een gemberpot van cloisonné op geel koper met een plantendecor.
#439J. Van den Eeckhoudt“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
#521Een koperen klankschaal op rood- en goudgepatineerde sokkel.
#510NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#619Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
#350Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. Chronographe Suisse. Antimagnétique.
#808Twee Kameroenese Fang maskers.
#531Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.No longer availableDim. h: 23 - 47 cmEstimate: € 300 / 400