Other lots in this auction
-
#210
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en een centrale smaragd van ± 2 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct et d’une émeraude centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,76 gEstimate: € 1700/1900 -
#334Jules De Cort
“Witte rozen”. Olieverf op board. In een verguld bronzen kader, getooid met een strik.
”Roses blanches”. Huile sur carton. dans un cadre en bronze, décoration d’un noeud.No longer availableDim. Ø: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#443Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#509
“Rond bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram F.B. Achteraan toeschrijving aan: Brangwyn.
”Nature morte ronde”. Huile sur panneau. Porte le monogramme F.B. Dédicace au dos à Brangwyn.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 80/120 -
#397
Een reliekhouder van hout en metaal. Gabon.
Une relique en bois et métal. Gabon.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40/50 -
#415
Een lot kunstboeken:- “Rembrandt”. Horst Gerson. Ed. Harrison House. New York, 1968. Engelstalig.- “Breughel en zijn tijd”. René Dalemans. Ed. Artis.- “Van Eyck tot Dürer”. Till-Holger Borchert. Ed. Lannoo. Brugge, 2010.- “Van Eyck”. Elisabeth Dhanens. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1980.- “De Vlaamse schilderkunst in Amerika”. Ed. Mercatorfonds. Antwerpen, 1992. “Peinture Flamande”. Ed. Fonds Mercator. Antwerpen, 1987.
Un lot de livres en relation avec l’art:- “Rembrandt”. Horst Gerson. Ed. Harrison House. New York, 1968. En anglais..- “Breughel en zijn tijd”. René Dalemans. Ed. Artis.- “Van Eyck tot Dürer”. Till-Holger Borchert. Ed. Lannoo. Bruges, 2010.- “Van Eyck”. Elisabeth Dhanens. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1980.- “De Vlaamse schilderkunst in Amerika”. Ed. Mercatorfonds. Anvers, 1992.“Peinture Flamande”. Ed. Fonds Mercator. Anvers, 1987.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#827
Een klein poppenwagentje van hout en smeedijzer met lederen kap en met porseleinen popje.
Une petite voiture pour poupée en bois et fer forgé, cape en cuire et avec une petite poupée en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#661
Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/120 -
#404Floris Jespers
“Leuvense stoof”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en “proefdruk”.
”Poêle de Louvain”. Une eau-forte. Signée hors planche, étude.No longer availableDim. 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#35
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et marquises ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,34 gEstimate: € 500/600 -
#120
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee centrale diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux diamants centraux ayant un poids total de ± 0,60 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 900/1000 -
#398Val St. Lambert
Twee vazen van gegoten kristal, paars in de massa.
Deux vases en cristal coulé, mauve dans la masse.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40/50