#292Salvador Dali“Menorah”. Bronzen plaquette. Met handtekening.
#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#36Drie dezelfde houders van zilver zonder glas en twee dezelfde houders van zilver zonder glas. Belgische importkeur 1814 - 1831.
Trois supports en argent sans verre et deux supports en argent sans verre. Poinçon d’importation belge 1814 - 1831.No longer availableDim. 290 gEstimate: € 30 / 50 -
#442Cornelis“Personages”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
Trois sages chinois en jade blanche sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#220Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 2,30 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et une émeraude de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,79 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#737Een reeks van vier art deco tegels van Hemiksem.
#606SumakhEen handgeknoopt Perzisch wollen Kelimtapijt.
Un tapis de Perse Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 372 x 276 cmEstimate: € 120 / 200 -
#397Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.
#307LladroEen polychroom porseleinen vaas in art nouveau stijl.
Un vase en porcelaine style Art Nouveau polychrome.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#707Twee figuurtjes van gebeeldhouwd steen op metalen sokkeltjes.
Deux figures en pierre sculptée sur socles en métal.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30 / 35