Other lots in this auction
-
#209Paul Joostens“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 400 / 500 -
#718Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van powder blue.
Une petite théière en porcelaine de Chine, décor de branches en floraison en cartouches sur fond poudré bleu.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#713Een theekommetje met bordje met bianco-sopra-bianco-reliëf en meerkleurige decors van vogels en pioenen in cartouches. Tijdperk Qianlong.
Un petit bol à thé et soucoupe, relief bianco-sopra-bianco et décors polychromes d’oiseaux et pivoines en cartouches. Période Qianlong.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#168Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#78“Jachthonden”. Een paar Bronzen plaquettes in hoogreliëf.
”Chiens de chasse”. Une paire de plaquettes en bronze haut-relief.No longer availableDim. 18 x 33,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#812Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280 / 340 -
#620Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#838“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
Un tapis de Perse Gabbeh en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 156 cmEstimate: € 80 / 120 -
#661Een lot van drie verschillende snuffbottles, waarbij twee van cloisonné op geel koper en een met een volledig emaildecor. Allen gesigneerd onderaan.
Un lot de trois flacons, dont deux en cloisonné sur cuivre jaune et un en décor émail complet.No longer availableDim. h: 6,5 - 7 cmEstimate: € 150 / 200 -
#828Replica Chinees zwaard in koffer.
Une réplique chinoise d’une épée dans un coffre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#126Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120 / 200


