#717
“Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)
“Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).No longer availableDim. 58 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#106
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#63
Groot Italiaans aardewerken tafelstuk naar barok voorbeeld. Hersteld.
#353
“Jonge vrouw met engeltje”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd onderaan. Turijn.
”Jeune femme et ange”. Une statue en faïence polychrome. Signature à la base. Turin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#96
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
#619Chetan
#537
“Man met leeuw”. Een beeld van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
”Homme et lion”. Une statue en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#77
Een meerkleurige langhalsvaas van glaspasta.
Un vase à long col en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 80/100 -
#100
Une paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 8,92 gEstimate: € 1300/1500 -
#716
Oosters karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#207
Een messingen klokstel in eclectische stijl. Driedelig.
Un lot de verre, comprenant un vase cylindrique incolore, un plat à tarte sur pied et une verseuse (éclat).No longer availableDim. h: 31 & 19 cm Ø: 31 cmEstimate: € 25/35