#642Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
#763Een Chinese wierookbrander van rood porselein.
Un encensoir chinois en porcelaine rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#62Albert GeudensPeriod: 1869-1949“Barok interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 133/300 buiten de plaat (41 x 48 cm) en “Vrouw bij een bordenkast”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat (43 x 51 cm).
”Baroque intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 133/300 hors planche (41 x 48 cm) et “Femme et armoire à assiettes”. Une eau-forte. Signée hors planche (43 x 51 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#633Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
#69Kees Van den Bree“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#66Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
#305Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc en forme de fleur sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 10,18 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#823Een houten Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld.
#81Een bronzen koningskroon. Dogon.
Une couronne royale. Dogon.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#309“Neerhofscène” en “Zemelziften”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pendants.
”Scène de basse-cour” & “ Tamisage de son”. Huile sur toile. Signées. Pendants.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#587Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180