#538
“Jonge vrouw bij een Egyptisch ornament. Een groep van terracotta. Genummerd.
”Jeune femme et ornement d’Egypte”. Une groupe en terre-cuite. Numérotée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/100 -
#652
Een paar witgepatineerde gietijzeren tuinvazen.
Un paire de vases d'extérieur en fonte à patine blanche.No longer availableDim. h: 65 Ø 50 cmEstimate: € 200/240 -
#454Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Portaal (Kathedraal Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/50 buiten de plaat.
”Portail (Cathédrale d’Anvers)”. Une eau-forte. Signée et numérotée 6/50 hors planche.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#359Georges Lemmen
“Studies voor zelfportret”. Houtskool. Gesigneerd.
”Etudes pour autoportrait”. Fusain, signé.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#869
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#446
Een piëdestal van getorst en gebeeldhouwd hout.
Un piédestal en bois torsadé et sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 30/50 -
#846
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
#213
Een modern bronzen beeld van een Kat.
#282
“Binnenwater met brug”. Pastel. Draagt een handtekening: Isidore Opsomer.
#490
Een spiegel met lijst van gedreven messing in barokke stijl.
#11
Diverse precisie instrumenten in etuis. Drie stuks.
#77
Een meerkleurige langhalsvaas van glaspasta.
Un vase à long col en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 80/100