Other lots in this auction
-
#435Twee verschillende kristallen vazen, waarbij één kleurloze met vergulde motieven en de andere van rookbruin kristal.
Deux vases différents en cristal, un vase incolore et le deuxième en cristal brun fumé.No longer availableDim. h: 19,5 & 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#412Alice Frey“Koppel op de heide.” Litho. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd.
”Couple dans les bruyères”. Une lithographie. Signée hors planche et numérotée.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#403Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
Une garniture de toilette en verre et métal argenté dans un étui.No longer availableDim. 21,5 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#173Een barokke engel van gebeeldhouwd hout. Diverse letsels en herstellingen. Omstreeks 1700.
Un ange baroque en bois sculpté. plusieurs dégâts et réparations. +- 1700.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 300 / 400 -
#711Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
Deux statues en bois sculpté. Laos.No longer availableDim. h: 54 & 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#806Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué main.No longer availableDim. 420 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#532Paul SonckPeriod: 1891-1975“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#79Een paar landkaarten getiteld “Carte des Pays bas Catholiques.” in verschillende uitvoeringen.
Une paire de cartes: “ Carte des Pays bas catholiques” en divers représentations.No longer availableDim. 50 x 60 cm & 48 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#739“Zomers markttafereel”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Scène de marché en été”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#797Twee jardinières van Chinees porselein met veelkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Deux jardinières en porcelaine chinoise, décor polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 Ø 26,50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#23Een gevarieerd lot oude postkaarten, chromo’s van Côte-d’or, kaarten met wielrenners en voetballers en eerste-dag uitgavens.
Un lot de cartes postales anciennes et chromos de Côte d’Or, des cartes en relation avec des joueurs de football et de cyclistes, et des éditions premier jour.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#465Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.No longer availableDim. h: 10 cm Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35

