#606Kirman
#525
#528
Geisha. Veelkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt: Bertolotti, Milano.
”Geisha”. Porcelaine italienne polychrome. Marque sous la base: Bertolotti, Milano.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50/80 -
#532Paul SonckPeriod: 1891-1975
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#678
Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.
#635
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#479Riga(?)
Een lot van 6 litho’s met verschillende voorstellingen en oplages. Alle gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de six lithographies avec représentations différents. Tous signées hors planches.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#667
Une boîte japonaise en papier mâché, décoration de fleurs.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#805
#168
Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.
Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.No longer availableDim. 117 cmEstimate: € 180/240 -
#811
Een polychroom aardewerken apotheekerspot. ‘Buglossi’. Schade aan de voet. Vroeg 19de eeuw.
Un pot de pharmacie en faïence polychrome. ‘Buglossi’. Dégâts au pied. début XIXème siècle.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 20/30 -
#779
“Vlakken”. Moderne compositie.
”Surfaces”. Une composition moderne.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100