#479
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#348
Een lot messing, bestaande uit een koffiekan, een waterketel een XVIIIe eeuwse vertinde schaal.
#772Villeroy & Boch
#95
Un collier en or jaune 14 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties serties de turquoise.No longer availableDim. bruto: 4,42 gEstimate: € 150 / 200 -
#507
Een Keizerlijke voorstelling van brons met sporen van polychromie.
Une représentation impériale en bronze avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#90tower
#482
#696Kashan
#184
Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#102Homer CoppensPeriod: 1895-1975
“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Intérieur de l'église . Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#629
Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
#280
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 1,06 gEstimate: € 360 / 450