Other lots in this auction
-
#243
Een paar bronzen tafellampen.
Une paire de lampes de table en bronze.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 220/260 -
#278
Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100/150 -
#842N. Hans
“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80/100 -
#221
Een voorraadpot van geciseleerd brons, op het deksel een luipaard die een geit aanvalt. Verloren was techniek. Benin.
Un pot à réserves de bronze ciselé, un léopard attaquant une chèvre sur le couvercle. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200/300 -
#599
Twee composities. Gouache op papier. Paar pendants. Achteraan toegeschreven aan A. Lubin. Eén draagt een handtekening, de andere een monogram.
Deux compositions. Gouache sur papier. Deux pendants. Dédicace au dos: A. Lubin. Un porte une signature, l’autre un monogramme.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 200/300 -
#184Henri Van Melle
“Moeder met kinderen in rustiek interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Ekeren 1906.
”Mère et enfants et intérieur rustique”. Huile sur toile. Signée et datée Ekeren 1906.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 1200/1400 -
#56
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.No longer availableDim. l : 130, h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#570
Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#326
Een eikenhouten kaptafel met drie laden langs beide kanten met een glazen blad en met een spiegel met twee zijpanden. We voegen er klein zitbankje met kussen aan toe.
Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs de chaque côté à tablette en verre et un miroir. Nous ajoutons un petit banc avec coussin.No longer availableDim. 175 x 130 cmEstimate: € 50/60 -
#630
Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100/120 -
#667
Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.
Une boîte japonaise en papier mâché, décoration de fleurs.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#286
Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. 110 x 101 cmEstimate: € 120/200