Other lots in this auction
-
#627
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#706Naïn
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine et soie noué main.No longer availableDim. 344 x 271 cmEstimate: € 400 / 500 -
#733
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#300
Een 18 karaats wit gouden takvormige broche bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 6 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une broche en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 6 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 15,32 g l: 6 cmEstimate: € 2000 / 2500 -
#149Jos TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op de Nete”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la Nethe”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#566
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#648
Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#695
‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Gemeentekrediet 1985 - 1996. 26 delen, drie Nederlandstalige en drieëntwintig Franstalige volumes. Hardcovers met stofomslag in zeer goede staat.
‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Crédit Communal 1985 - 1996. 26 vol., Trois en Néerlandais, les autres en Français. Couverture rigide et couvertures de protection en très bon état.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
#508
Een Chinees maskertje van gesculpteerd vuurhout. Met glazen oogjes.
Un masque chinois en bois de feu, yeux en verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35 / 40 -
#387
Een Afrikaanse antropomorfe scepter met een spiegel getooid.
Un sceptre africain anthropomorphe, décoration d’un miroir.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#260
Ee 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en centrale jade cabochon van ± 9 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une jade cabochon centrale de ± 9 ct.No longer availableDim. 9,48 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#324
“Stadszicht”. Aquarel en gemengde techniek. Draagt twee handtekeningen: Morren en Huwet.
”Vue sur la ville”. Aquarelle et techniques mixtes. Porte deux signatures: Morren et Huwet.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120