Other lots in this auction
-
#408
Een Afrikaans houten zuiltje met vier personages.
Une petite colonne en bois à quatre personnages. Travail africain.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 25 / 40 -
#312Alicia RymowiczPeriod: Kazan, 1907
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 50 / 100 -
#492
“Compositie”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt een handtekening: Benner.
”Composition”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature: Benner.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 500 / 600 -
#614
“Compositie met zand en diverse verfsoorten”. Rond paneel. Draagt een handtekening.
”Composition, sable et peintures”. Un panneau rond. Porte une signature.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#181
Een hoofd van terra cotta. Nok (Nigeria).
Une tête en terre-cuite. Nok, Niger.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 550 / 650 -
#385
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,30 ct. et d’un saphir de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 350 / 450 -
#158
Een Carcano model 1938 6,5 mm grendelgeweer, gemaakt te Terni in 1941.
Un fusil Carcano modèle 1938 6,5 mm à verrou, produit par Terni en 1941.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 180 / 240 -
#840
Een Arabisch wandrekje met een galerijtje en versierd met inlegwerk.
Etagère murale arabe présentant une petite galerie et décorée d’incrustations.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#573
Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een drakendecor. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge, décoration de dragons. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#142P. Veys
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617
Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#267
Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.
Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180