#75Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
#45Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
#275Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
#105Een halssnoer van roze zoetwaterparels met een zilveren slot.
#295Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
#260Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.
#190Een halssnoer met een dubbele rij parels en een gouden slot.
Collier de perles en deux rangées et au fermoir en or.No longer availableEstimate: € 360 / 400
#1096Een paar stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met blauw fluweel.
#742Twee halssnoeren van spondylusschelpen, één met hanger met zilveren afwerking.
Deux colliers en coquilles de spondylus, un avec pendentif monté en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#257Een siervaas van meerkleurig aardewerk met een handgeschilderd bloemendecor, gesigneerd ‘Guillaume’. Met bronzen monturen en op vier leeuwvormige voetjes. Omstreeks 1900.
Vase décoratif en faïence polychrome à décor de fleurs peintes à la main. Signé Guillaume. Montures en bronze et sur quatre pieds griffes. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#409Chinese tekening.
Dessin chinois.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#996Een fauteuil van gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois polychrome de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#82Joseph PosenaerPeriod: 1876 - 1935“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de forêt”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#884Jozef MousPeriod: 1896-1968“Trekpaarden”, “Stoomschepen” en “Arbeiders”. Drie kleine olieverfschilderijtjes op paneel. Gesigneerd.
“Chevaux de trait”, “Bateaux à vapeur” et “Laboureurs”. Trois petites peintures sur panneau. Signées.No longer availableDim. 14 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.No longer availableEstimate: € 40 / 60