Other lots in this auction
-
#106Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl met bijpassend voetbankje met roze bekleding.
Paire de fauteuils en noyer de style Régence et pouf assorti, recouverts en rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#257Manufacture Impériale de St. Etienne.Een Frans percussiepistool van de Marine, model 1822. Productie 1863.
Pistolet français pour la marine, modèle 1822, production 1863.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#449Huysmans“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#183“Ween niet om mij Moeder”. Russische icoon XVIIIde eeuw.
“Ne pleure pas pour moi, Mère”. Icône russe du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#774Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Zeilschepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#77Boch La LouvièreEen aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.
Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#700Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een turkoois van +- 6 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une turquoise de + - 6 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 750 / 850 -
#66Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.
Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#783Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#747Een Turks theesetje met verzilverd theepotje en zes glaasjes met ondertasje.
Garniture à thé turque en métal argenté.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#698Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.
Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180

