Other lots in this auction
-
#284
Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
Colonne en composite. Avec un pied de lampe en porcelaine.No longer availableDim. H. 109 cmEstimate: € 60/100 -
#11
Een vaas van geslepen kleurloos kristal, in een verzilverd metalen houder met een gedreven Napoléon III-motief.
Vase en cristal taillé incolore avec monture en métal argenté avec motif Napoléon III repoussé.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 25/40 -
#585
“Toi et moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Toi et moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 450/550 -
#306
Een reeks van zes wheelbackchairs, waarbij vier armstoelen.
Suite de six chaises dites wheel back dont quatre fauteuils.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#375Seiko Automatic
Een roestvrijstalen herenhorloge.
Une montre pour homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#369
Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.
Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#799
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#822Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#501
Een Guan-yin van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Eén vingertje manco.
Guanyin en porcelaine monochrome blanc d’après les blancs de Chine. Un doigt manque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 75/100 -
#94
“Zeventiende eeuws landschap met boerderijen”. Olieverf op paneel.
“Paysage du XVIIe siècle avec fermes”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 14,5 x 19,5 cmEstimate: € 100/150 -
#582G. Corneille
“L’Egyptienne”. Een litho. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
“L’Egyptienne”. Litho. Signée et datée ‘98 hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 55,5 x 74 cmEstimate: € 350/450 -
#176
Een eikenhouten vitrinekast in Régencestijl met onderaan twee paneeldeuren. Vroeg XIXe eeuw.
Vitrine de style Régence en chêne, le bas ouvrant à deux portes pleines. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 240 x 144 x 46 cmEstimate: € 300/500