#364Een bolvormig zwart glazen vaas met luchtbel decor in de massa.
A spherical black glass vase with air bubble decoration in the mass.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#268Een Duitse wandelstok met gesculpteerd zilveren handvat.
#651NellEen koro van veelkleurig aardewerk met decor van personages en met een draak als dekselknop. Satsuma, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
A multicolored earthenware koro decorated with characters and with a dragon as a lid knob. Satsuma, around 1900. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#535MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
#201Boch Frères KeramisEen paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#359Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
#682Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H.86 cmEstimate: € 120 / 200