Other lots in this auction
-
#29L.G.W.
“Farmhouse - Petersfield.” Een paar landschappen met beek, huis en eenden. Gesigneerd, en gedateerd 1897. Olieverf op doek.
“Farmhouse - Petersfield.” A pair of landscapes with stream, house and ducks. Signed and dated 1897. Oil on canvas.No longer availableDim. 25 x 16,5 cmEstimate: € 200/240 -
#527
Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.No longer availableDim. L: 25-43 cmEstimate: € 150/200 -
#630
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400/1600 -
#261
Val Saint-Lambert. Een geslepen kristallen vaas met blauw en fluogroen decor.
A vsl cut crystal vase with blue and fluorescent green decor.No longer availableDim. h 19,5 cmEstimate: € 120/160 -
#354
Hoekmeubeltje versierd met vergulde en zwarte Japanse lak.
Corner shelf decorated with gilded and black Japanese lacquer.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 75/100 -
#190
Een 14 karaats witgouden schakelarmband bezet met briljanten in drie rijen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. (1 steentje ontbreekt).
A 14 karat white gold link bracelet set with diamonds in three rows with a combined weight of +- 3.20 ct. (1 stone is missing).No longer availableDim. 14,56 gEstimate: € 1500/1600 -
#100
Een 22 karaats geelgouden muntstuk. “Victoria Dei Gratia 1870”.
A 22 karat yellow gold coin. “Victoria Dei Gratia 1870”.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 350/500 -
#188
Een paar Napoleon III sokkels in Boulle marquetterie gemonteerd op houten plank.
A pair of Napoleon III pedestals in Boulle marquetry mounted on a wooden plaque.No longer availableDim. 72x28x22 cmEstimate: € 60/100 -
#197
Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.
Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilverEstimate: € 1000/1500 -
#349
Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25/30 -
#529A. Dies
“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
"Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 400/500 -
#120
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.12 ct. and rubies with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 600/650