Other lots in this auction
-
#658
Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.
Two porcelain Chinese vases, famille rose, decorated with various decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø 9 cmEstimate: € 80/120 -
#280
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 100/1200 -
#587
Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor. Recent.
A bowl of Imari porcelain and a bowl with Canton decor. Recent.No longer availableDim. Ø 23 & 15 cmEstimate: € 50/80 -
#155
Een Byzantijns kruis van koper, een Russische reisicoon van messing, met voorstelling van Johannes de Dopers en een schapulier van brons met de Heilige Drievuldigheid.
A Byzantine cross in copper, a Russian travel icon in brass, depicting John the Baptist and a bronze scapular with the Holy Trinity.No longer availableDim. L: 8-14 cmEstimate: € 60/100 -
#77
Een paar cassolettes van zamak, rijkelijk uitgevoerd barok decor met Amor en Psyche. Op arduinen voet.
A pair of zamak cassolettes, rich baroque decor with Amor and Psyche. On bluestone foot.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 150/200 -
#238
Een paard van zamak op houten sokkel.
Un cheval en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 100/140 -
#580
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400/1600 -
#42Henry CarpenteroPeriod: 1820-1874
“De Visser”. Een schilderij op papier, onderaan gesigneerd “Henry Carpentero”, 1841.
"The fisherman". A painting on paper, signed at the bottom “Henry Carpentero”, 1841.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#386NF Prestige
Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.
A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.No longer availableDim. 56 x 44 x 36cmEstimate: € 60/80 -
#206
Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400/600 -
#90Sandoz
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.
An 18 carat yellow gold ladies watch with an 18 carat yellow gold wristband.No longer availableDim. 18 gEstimate: € 450/550 -
#107François Alphonse Piquemal
“Buste van een dame met hoed”. Een brons gepatineerd borstbeeld van een dame met hoed op een marmeren voet. Gesigneerd “Alphonse Piquemal”.
A patinated bronze bust of a lady with a hat on a marble base. Signed "Alphonse Piquemal".No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 225/275