#343Een achthoekige kraagvaas van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
Vase octogonal en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#219Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
#481Een messingen Boeddhistisch figuur.
Personnage bouddhiste en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#302Jos De Caluwé“Winters berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#785Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
#531Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 200 / 300 -
#520Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
#378Twee vintage handtassen van resp. bruin en zwart krokodillenleder.
#179Alphonse De Walsche“Zomers plattelandszicht met vee bij een stroompje met huizen en molens in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1897.
“Paysage estival avec bétail dans un pré, un ruisseau, des maisons et des moulins à l’arrière plan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1897.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#755Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#290Twee relaxfauteuils met elektrisch systeem van het merk Hukla.
Deux fauteuils relax à système électrique de marque Hukla en cuir brun.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 300 / 350