#541Een liggende dog van brons.
#409M. Morre“Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 31Estimate: € 20 / 30 -
#753H. De RijckTwee zittende naakten van gesculpteerd notenhout. Gesigneerd en gedateerd resp. 1958, 1969.
Deux statues en noyer sculpté , représentant deux nus assis. Signé et daté resp. 1958 et 1969.No longer availableDim. h 42, 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#642Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Une défense africaine sculptée en forme de crocodile. Bec cassé.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#700Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#626IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#224Georges Steel“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 300 -
”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#288KeraluxEen achthoekige dekselvaas met ‘Fleur de Saxe’ decor. Onderaan gemerkt.
#59Leo Jordaens“Hooimijten” Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#657Een paar dekselpotten met fohonden.
Une paire de pots à couvercle, décor de chiens Pho.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 160 / 180