Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.

Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.

Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.
Dim. 7,14 g
SKU: 2506190095.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #371

    Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.

    Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #624

    Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)

    Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #813

    Een bronzen voorstelling van Shiva Nataraja, “Koning van de dans”, die de dwerg Muyalaka, symbool van onwetendheid, vertrappeld.

    Une représentation en bronze de Shiva Nataraja, “Roi de la danse”, et du nain Muyalaka.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #702
    Panamarenko

    “Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Een gesigneerde affiche naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen uit 2003.

    ”Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Une affiche signée en relation d’une série d’expositions de 2003.
    No longer available
    Dim. 55 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #213

    Een klokstel in Lodewijk III stijl geflankeerd door een paar gepatineerd bronzen putti, rozen dragend en gekroond door Cupido.

    Une garniture de cheminée style Louis III flanqués par une paire de putti en bronze, roses et couronné par Cupidon.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm.
    Estimate: € 3600 / 3800
  • #868
    Nimy

    Vijf diepe aardewerken borden met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.

    Cinq assiettes creuses en faïence , décors polychromes.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #576

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 300 x 230 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #619

    Een bronzen luchter in Regencestijl met zes dubbele lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze style Régence à six doubles points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #648

    Een antieke gietijzeren haardplaat met een bloemenmand in reliëf

    Un pare-feu antique en fer forgé, décoration de panier à fruits en relief.
    No longer available
    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #625

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #907

    Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.

    Un coffre en chêne sculpté à couvercle.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #486

    Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.

    Deux petits tapis en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 180 x 70 en 90 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More