#445Een paar gesculpteerde en goudgepatineerde armstoelen. Lodewijk XVI.
Une paire de fauteuils sculptés et à patine dorée. Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#795Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 41Estimate: € 100 / 120 -
#13“Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. H. Van Goethem. Pandora.
”Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. H. Van Goethem. Pandora.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#817Een cavaleriezwaard met metalen schede.
Une épée de cavalerie, fourreau en métal.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#322Victor QuienenPeriod: 1918 - 1983“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#134Roger Somville“Au café”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Au café”. Une eau-forte, épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 41 x 50 cmEstimate: € 160 / 180 -
#761Een Japanse cache-pot van meerkleurig porselein, versierd met een bloemendecor op groene fond. Met houten sokkel.
Un cache-pot en porcelaine japonaise polychrome, décoration de fleurs sur fond vert. Avec un socle en bois.No longer availableDim. diam 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345Een eikenhouten commode in Régencestijl met drie laden. Bovenkant ligt getrokken.
#397Willy Vandersteen“De stemmenrover”. Een stripboek van Suske en Wiske.
”De stemmenrover”. Un album de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#640Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct. K. VS - SI1.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,90 ct. K. VS - SI1.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#41Een gesculpteerde houten buste van Christus op marmeren sokkel.
Un buste en bois sculpté du Christ sur socle en marbre.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60