#778
Drie gebeeldhouwde ivoren hoofdjes. Afrikaans werk. 1100 g.
#746Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#285
Een 18 karaats roze kleurige armband bezet met verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 5,50 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de saphirs de couleurs ayant un poids total de ± 5,50 ct.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 1000/1200 -
#190
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 500/600 -
#246
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#549
“Danseres”. Krijttekening.
#298
#134Al. De Dobbelaer
#361
Vier vazen in Delftse stijl, met polychroom gedrukt decor, waarvan drie met deksel. Gemerkt “Manufacture of Vases”.
Quatre vases en style de Delft, décor imprimé polychrome, dont trois avec couvercles. Marque “Manufacture of Vases”.No longer availableDim. H. ±31 cmEstimate: € 40/60 -
#84Paul Wante
#729
#420
Un lot d’argent comprenant un porte-photo et trois montres de poche de 800 ‰. XXXXXNo longer availableEstimate: € 40/60