Other lots in this auction
-
#357Een lampenvoet van opengewerkt wit porselein.
Un pied de lampe en porcelaine blanche ajourée.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#203“Jonge vrouw met duif”. Een bronzen beeld op marmeren voetstuk. Met Franse garantiestempel.
Jeune femme au pigeon. Sculpture en bronze sur base en marbre. Avec cachet français.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 250 -
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.No longer availableEstimate: € 100 / 130 -
#270Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud en zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats et argent sertis de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 7,94 gEstimate: € 450 / 550 -
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 380 x 296 cmEstimate: € 200 / 260 -
#325Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,54 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1,54 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800 / 900 -
#770Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#639Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#480Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. XIXde eeuw. Slijtage aan beschildering, centrale aaneenzet zichtbaar.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe sièlce. Usures à la peinture, attachement de deux parties visible.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#156Een vierdeurscredenza, versierd met gesculpteerde leeuwenkopjes.
Crédence à quatre portes décorée de têtes de lion sculptées.No longer availableDim. 166 x 252 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#390Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,16 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 300 / 350 -
#498GuerinEen sierkruikje van meerkleurig geglazuurd decor van vissen. Onderaan gemerkt.
Une cruche décorative de poisson émaillé multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50

