Other lots in this auction
-
#608
Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420 / 480 -
#361
“Cartes de cabinet des Pays-Bas Autrichiens”. Delen I, II & IV en begeleidende boeken III & IV.
Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#170
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,53 ct. Et un saphir central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 650 / 750 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart met pijl bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en forme de cœur avec une flèche sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 500 / 600 -
#339
“Een donkergepatineerde plaasteren jongenshoofd.
Tête de garçon en plâtre à patine foncée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#89
“Gloria in excelsis Deo...”. Een gebedstekst in een gotische messingen lijst versierd met gekleurde glazen parels. D.d. 1900.
Gloria in excelsis Deo ... . Un texte de prière dans un cadre gothique en laiton orné de perles de verre colorées. D.d. 1900.No longer availableDim. 42 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#451
Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.
Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#508
Twee gedreven verzilverd metalen theedozen en een beker op hoog dienblad. Oosters werk.
Deux boîtes à thé en métal argenté martelé et une tasse sur un plateau haut. Travail oriental.No longer availableDim. h: 14 - 32 cm; Ø: 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#473
Een lampenvoet van blauw crackleware.
Un pied de lampe en crackleware bleu clair.No longer availableDim. h: 34 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#50
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 11,40 gEstimate: € 350 / 450 -
#221
Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#201
Een paar grote cassolettes van bruin marmer met verguld bronzen beslag.
Une paire de grandes cassolettes en marbre brun avec des garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 500