#79Johannes TheunsPeriod: 1877 - 1961“Christus met de doornkroon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le Christ à la couronne d'épines”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs de forme tonneau avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750 / 800 -
#336Een paar mahoniehouten stoelen.
Une paire de chaises en acajou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#388Een verguld houten beeldje van een vrouwenfiguur. Thailand.
#663Val Saint LambertCoupe kleurloos kristal met vergulde rand. Gemerkt.
#422Een handgeschilderd miniatuur op porselein. XIXe eeuw.
Miniature peinte à la main sur porcelaine. XIXème siècle.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#262“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel.
“Paysage d'hiver hollandais”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#318Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
#208Hilger & WattsEen theodoliet. Compleet en in originele kist. Medio XXe eeuw.
Un théodolite. Complet et dans sa boîte d'origine. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 22 cm x 27 cm x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
“Nature morte florale”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#215Lalique, FranceEen galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#123J. TairoEen bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.
Un buste féminin en bronze. Signé au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300