Other lots in this auction
-
#753H. De Rijck
Twee zittende naakten van gesculpteerd notenhout. Gesigneerd en gedateerd resp. 1958, 1969.
Deux statues en noyer sculpté , représentant deux nus assis. Signé et daté resp. 1958 et 1969.No longer availableDim. h 42, 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#482
“Personages op straat”. Potlood op papier. Draagt monogram.
”Personnages dans la rue”. Crayon sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#843
Een paar borden met een rivierlandschap als decor. Handgeschilderd en gemerkt achteraan.
Une paire d’assiettes, décor fluvial. Peints à la main et marque au dos.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#479Riga(?)
Een lot van 6 litho’s met verschillende voorstellingen en oplages. Alle gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de six lithographies avec représentations différents. Tous signées hors planches.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#420
Negen uitgaven van het Kunst-en antiekveilng jaaroverzicht. Ed. Scriptum Art Schiedam & Snoecks Gent. 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012-2013 & 2014.
Neuf éditions de la revue annuelle’ Kunst- en antiekveiling jaaroverzicht’. Ed. Scriptum Art Schiedam & Snoecks Gand. 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012-2013 & 2014.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#123
Een houten wandelstok met 800‰ zilveren handvat en een tweede met een handvat van ivoirine, versierd met een bloemendecor in reliëf.
Une canne en bois à manche en argent 800 ‰ et une deuxième canne à manche en ivoirine, décoration de fleurs en relief.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#195
Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct.
Une alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#554Jean - Michel FolonPeriod: 1934 - 2005
“Figuur met hoed en drie ogen”. Een lithografie voor ‘Galerie Guy Pieters - Saint-Paul’. Gesigneerd en genummerd 171/500 buiten de plaat.
”Figure à trois yeux et chapeau”. Une lithographie pour la galerie “Guy Pieters - Saint-Paul”. Signée et numérotée 171/500 hors planche.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#199Georges CretenPeriod: 1887-1966
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette et chemin de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#235
Een 18 karaats wit gouden armband, in rivière bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,04 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct rivière serti de diamants ayant un poids total de ± 2,04 ct.No longer availableDim. 6,28 gEstimate: € 1650 / 1750 -
#272Floris Jespers
“Duinlandschap”. Pastel. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Pastel. Signée.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#289Marten Melsen
“Studie van een marktscène”. Paneel. Gesigneerd.
”Etude de scène de marché”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 200 / 300