#761
Negen diverse rituele en andere messen. Afrikaans werk.
#816
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#688
Twee Chinees aardewerken kruiken, waarbij één met wit glazuur en één met blauw glazuur en getooid met een tempelleeuw.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 16,76 gEstimate: € 2000/2300 -
#562Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Zuiders dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Vue sur village du Midi”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100/160 -
#394
Drie borden van Straatsburgs aardewerk.
#863
Twee Brusselse hoornvaasjes onder stolpen.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles sous cloches.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25/45 -
#712Kees Van den Bree
“Lentelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage printanier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#652
Een paar witgepatineerde gietijzeren tuinvazen.
Un paire de vases d'extérieur en fonte à patine blanche.No longer availableDim. h: 65 Ø 50 cmEstimate: € 200/240 -
#877
Een porseleinen Art - Deco beeldje van een paraderende vrouw met hoed.
#602Felix De Boeck
“Moederschap”. Een Potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd 25 september.
”Maternité”. Un dessin au crayon, monogrammé ‘F’ pour Felix De Boeck et daté 25 septembre.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 220/240 -
#705
Vijf siervaasjes van terracotta. Filipijns werk.
Cinq petits vases en terre-cuite. Travail philippin.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 60/80