#286
Een eikenhouten gatelegtafel met twee laden.
#336
Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#823Fontès à Caylux
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#529
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#478
Een kleine coupe van Japans porselein met bronzen monturen. Omstreeks 1910.
#365Omega Seamaster Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge met polsband.
#734R. Neeman
#8Alfred Shrimpton & Sons, Redditch
Grenenhouten cabinetje voor vishaken en zeilnaalden. Engeland, XIXde eeuw.
Petit cabinet en sapin pour des crochets de pêche et des aiguilles à voiles. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 36,5 cmEstimate: € 80/120 -
#780
Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#3
Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
#124
#576Sarouk
Tapis en laine, noué main.No longer availableDim. 345 x 253 cmEstimate: € 180/240