#239
Een eikenhouten Régence tweedeursgarderobe. XVIIIe eeuw.
Une garde-robe Régence à deux portes en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 230 x 180 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#154Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Schuurtje op een zonnige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite grange durant un jour ensoleillé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 180 / 200 -
#871Baccarat
Drie kleurloos kristallen schaaltjes.
#694
Een gefineerd kaptafeltje in Transitionstijl.
Une coiffeuse en bois de placage, style Transition.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 200 / 300 -
#205
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct. +- 1880.No longer availableDim. 12,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
#426
Een koffer met koperen reliëf met dorpstafereel.
#258
Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
#628
Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
#133
Een etui met twaalf zilveren lepeltjes. 800‰.
#592
Een butlerspiegel met gebombeerd glas en vergulde lijst.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 100 cmEstimate: € 200 / 220 -
#786Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje met mirhab.
Un petit tapis de prière en soie noué main, décor au mirhab.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200 / 300