Other lots in this auction
-
#480Mont Blanc
Een balpen met zwarte lak. In origineel etui.
Un stylo-bille laqué noir. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#547
Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
Une paire de netsukes japonais érotiques.No longer availableDim. ± 6 cmEstimate: € 80/100 -
#356
Een reeks van vier rijkelijk gebeeldhouwde stoelen in barokke stijl, waarbij twee armstoelen.
Une série de quatre chaises richement sculptés, style Baroque, dont deux fauteuils.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 200300 -
#794
Een Indische tangka op zijde met diverse personages.
Un Tangka indien sur soie, divers personnages.No longer availableDim. 41 x 163 cmEstimate: € 60/100 -
#351Royal Boch
Twee schalen op voet van wit aardewerk. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en faïence blanche. Marques.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#117
“Het officieel gedenkboek van de Algemene Wereldtentoonstelling te Brussel 1958”. Delen 1 tem 6.
”Het officieel gedenkboek van de Algemene Wereldtentoonstelling te Brussel 1958”. Volumes 1 -6.No longer availableEstimate: € 120/1809 -
#501
Een messingen weegschaal met gewichten. Portugees werk.
Une balance en laiton avec poids. Travail portugais.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30/50 -
#299C. De Naeyer
“Straatzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#808
Drie oude camera’s, bestaande uit een Volta 246 met een groot deel platen, een Houghton’s Ensignette No.2 en een No.2 Film Pack Hawk-eye.
Trois anciennes caméras, comprenant une Volta 246 et disques, une Houghton’s Ensignette N° 2 et N°2 Film Pack Hawk -eye.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#572
“Russische boulevard”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Pavel.
”Boulevard russe”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Pavel’.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#752Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Haan”. Een kunstwerk, opgebouwd uit veertig tegels.
”Coq”. Une oeuvre d’art, assemblé à partir de 40 carreaux.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#699
Een kleine gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XVI-stijl met één lade boven en drie laden onder het klapblad en bovenaan een grijs marmeren blad.
Un petit secrétaire à abattant, style Louis XVI, à un tiroir au dessus et trois tiroirs sous la tablette. Par dessus une tablette en marbre gris.No longer availableDim. 122 x 61 x 31 cmEstimate: € 200/300