Other lots in this auction
-
#601
“Olifantjes”. Een gesculpteerde ivoren tand.
“Petits éléphants”. Défense sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l:85 cmEstimate: € 1000/1200 -
#597
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij van zeven olifantjes. Chinees werk. Met gesculpteerd ijzerhouten sokkel.
Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Avec socle en bois et fer sculpté.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 320/360 -
#664J.J. Toulon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. kleine beschadigingen,
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/160 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met acht briljantjes en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de huit brillants et un rubis central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 300/400 -
#225
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 10,27 gEstimate: € 550/650 -
#830
Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.
Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#723
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor in reliëf met een vrijend koppel in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant un couple faisant l’amour dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 80/120 -
#8
Vier tegels van Delfts aardewerk met blauw-witte decors.
Quatre carreaux de Delft , décor bleu et blanc.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 40/60 -
#458
“Zittende vrouwenfiguur”. Een etnisch beeldje van gepolychromeerd hout. West-Afrika.
“Femme assise”. Sculpture ethnique en bois polychromé. Afrique Occidentale.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/70 -
#408
Een milieu-de-table van monochroom wit biscuit, versierd met saterkoppen, engeltjes en bloemenguirlandes. Op messingen voet.
Un milieu-de-table en biscuit blanc monochrome, décoration de têtes de satyres, anges et guirlandes de fleurs. Sur pied en laiton.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#181
23 Franse en Hollandse kloven van oude horloges in ajourgewerkt en met de hand gegraveerd messing. Nederland en Frankrijk, XVIde en XVIIde eeuw.
23 platines de montres françaises et hollandaises des XVIe et XVIIe siècles en laiton ajouré et gravé à la main.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 300/400 -
#730
“Musicerend koppeltje”. Twee beeldjes van koper.
”Couple musical”. Deux statues en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50