Other lots in this auction
-
#741
Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op een Celadongroene fond.
Une paire de vases hexagonales en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons polychromes sur un fond vert Céladon.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#656
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200/300 -
#593
“Man en vrouw met bloemen”. Een paar beeldjes van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op houten voetstukjes.
“Homme et femme aux fleurs”. Paire de statuettes en ivoire sculpté partiellement polychromé. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 350/400 -
#454Van Beurden
“Speeltuin”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd.
“Terrain de jeu”. Dessin aux crayons sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#375
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 600/700 -
#489
“Compositie”. Zeefdruk op papier. Draagt een handtekening “Delaunay”.
“Composition”. Sérigraphie sur papier. Porte une signature “Delaunay”.No longer availableDim. 52 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#304Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997
“Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80/140 -
#511
“Tijgerkat op een kussen”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Guépard”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 120/140 -
#104Bernard De Bruyn
“Veldgezicht bij avond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Les champs au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#654
Klokstel van aardewerk en koper. Pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre et faïence, comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 180/240 -
#129
“Dorpszicht met kerktoren”. Olieverf op doek.
“Vue de village à la tour d’église”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 30/60 -
#177
Een vrouwentorso van gebeeldhouwd natuursteen.
Torse de femme en pierre naturelle sculptée.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 180/200