#660Een 10 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 0,25 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie d’un saphir central de ± 0,25 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 150 -
#357Een wassen Madonna met kind en een verzilverd kruisbeeld. Beide onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire et crucifix en métal argenté. Sous cloches.No longer availableDim. h: 41 & 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#315Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met een Zwitserse munt van 20 Frank.
Broche en or jaune 18 ct et son pendentif contenant une pièce de 20 francs suisses.No longer availableDim. 18,33 gEstimate: € 350 / 450 -
#599Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
#3Een lot medailles en speldjes (een dertigtal). Overwegend m.b.t. W.O. I en Albert I. Evenals drie biljetten (van 1 en van 2 BEF) van 1914, ‘15 en ‘20, een gepolijste schijf van een geode en een oude zilveren vork. Delheid 1815-1832.
Un lot de médailles et d’épingles(+- 30). La plupart en relation avec la Première Guerre Mondiale et Albert I. Également trois billets de 1 et de 2 francs belges de 1914, 1915 et 1920. Aussi un disque d’une géode et une ancienne fourchette en argent Delheid 1815 - 1832.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#373Een bord van Weens porselein. Gemerkt.
#496KazakEen handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 11,26 gEstimate: € 250 / 350