#336MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#134Henri De Clerck“Stilleven met haring”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, hareng”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#692Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#661Een grote waaier van ivoor met een handgeschilderd decor.
#313Een mosterdpotje met lepeltje en een glazen recipiënt in Rococostijl. Duitse keuren, 800‰.
Un pot à moutarde avec cuillère et récipient en verre. Poinçons allemandes 800 ‰.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#287Dekselvaasje van Booms glas versierd met vergulde motieven.
#546Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
#678Een Afrikaans houten deurslot. Bambara, Mali.
#563Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
#541Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
Un pied de lampe et un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#463“Japanese detail”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londen, 1989.
”Détail japonais”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londres, 1989.No longer availableEstimate: € 22 / 26