#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#650Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met diamant van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 9 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti d’un diamant de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 9,00 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#559“Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/30 buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 9/30 hors planche.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#437“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
#746Perzisch karpet van wol met medaillon. Handgeknoopt.
#311Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.
Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.No longer availableDim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#652Een eikenhouten halbankje met een kantelbaar rugvlak.
Un banc de vestibule en chêne à dos abattant.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#3Een lot medailles en speldjes (een dertigtal). Overwegend m.b.t. W.O. I en Albert I. Evenals drie biljetten (van 1 en van 2 BEF) van 1914, ‘15 en ‘20, een gepolijste schijf van een geode en een oude zilveren vork. Delheid 1815-1832.
Un lot de médailles et d’épingles(+- 30). La plupart en relation avec la Première Guerre Mondiale et Albert I. Également trois billets de 1 et de 2 francs belges de 1914, 1915 et 1920. Aussi un disque d’une géode et une ancienne fourchette en argent Delheid 1815 - 1832.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#697Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
#580Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 13,30 gEstimate: € 200 / 300