#246Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.
#81Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
Une petite armoire et des livres par Hendrik Conscience.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Een 18 karaats wit gouden broche bezet met een centrale citrine van ± 5 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie d’une citrine centrale de ± 5 ct et de brillants ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 800 / 1000 -
#601“Zittende Guan Yin op een olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
#504“Caféscène”. Olieverf op paneel.
#772Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
#631Een grote buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig perzikendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 700 / 750 -
#484“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
#31Altex ParisEen messingen theaterkijker.
#231Een houten tuinbank. Op te frissen.
#70Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,21 ct. I1.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,21 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 450 / 550