#538
Un oeuf en faïence Satsuma, décor polychrome de fleurs et musiciens.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25/35 -
#395Jacques Leleu Collection
#127
“Geknielde jonge vrouw”. Een art deco beeld van brons. Weens werk.
#50
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen CL.
#83
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
#486
Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
#186
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met bolpoten. Omstreeks 1800.
#560
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. DEF. VVS -VS.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 1700/1900 -
#717
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#839Utagawa KuninagaPeriod: 1790 - 1829
Een Japanse houtsnede uit de reeks “53 stations of the Tokaido road”. Gesigneerd.
Une gravure sur bois japonais venant de la série “53 stations of the Tokaido road”. Signée.No longer availableDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200/250 -
#438
Een oude bronzen scheepsbel.
Une ancienne cloche maritime en bronze.No longer availableEstimate: € 30/40