#95Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 19,27 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#66Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil sculpté style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#104“Visserstafereel.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan een leerling van Vernet.
”Scène de pêche”. Huile sur toile. Attribuée à un élève de Vernet.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#590Een in markies geslepen diamant van 0,52 ct. Kleur I. SI1. Met HRD certificaat.
Un diamant en taille marquise de 0,52 ct. Couleur I. SI1. Avec certificat HRD.No longer availableEstimate: € 850 / 950 -
#808Drie oude camera’s, bestaande uit een Volta 246 met een groot deel platen, een Houghton’s Ensignette No.2 en een No.2 Film Pack Hawk-eye.
Trois anciennes caméras, comprenant une Volta 246 et disques, une Houghton’s Ensignette N° 2 et N°2 Film Pack Hawk -eye.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenzicht” en “Arbeider”. Twee tekeningen op papier. Beide Gesigneerd.
”Vue portuaire” & “ Ouvrier”. Deux dessins sur papier. Signés.No longer availableDim. 23 x 33 & 13 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#779Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le parc”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#414Michel De Goeye“De Kwezels.” Ets. Gesigneerd, épreuve d’artiste.
”Les bigotes”. Une eau-forte, signée. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#656Een eikenhouten kast met een gemoulureerde deur. Tijdperk Régence.
#548“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
Deux netsukes en os sculpté, représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#824M Langaskens‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.
”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50 / 80