#374A. Delvigne (Henry Schouten)“Bloemenstilleven”. Olieverf op ovaal doek. Gesigneerd. Op te frissen.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. A rafraîchir.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#457Een vaas van blauw cloisonné op koper met bloemenmotief. Chinees werk.
#584“Muzikanten”. Kleurentekening op papier. Draagt een handtekening: Veksler.
#645Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.
#58Panamarenko“Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)
”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).No longer availableDim. Ø: 52 cm; b: 93 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#533Een Guanyin van blauw en wit Chinees porselein. Achteraan gemerkt Da Qing Kangxi Nian Zhi.
Un Guan Yin en porcelaine de Chine bleue et blanche. Marque au dos: Da Qing Kangxi Nian Zhi.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 100 / 180 -
#207Een messingen klokstel in eclectische stijl. Driedelig.
#843Een paar borden met een rivierlandschap als decor. Handgeschilderd en gemerkt achteraan.
Une paire d’assiettes, décor fluvial. Peints à la main et marque au dos.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#740Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#98Period: 1885 - 1905“Achetez-moi”. Een beeld van zamak naar een werk van A. J. Scotte.
”Achetez-moi”. Une statue en régule d’après une oeuvre par A.J. Scotte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120