Other lots in this auction
-
#705
Vijf siervaasjes van terracotta. Filipijns werk.
Cinq petits vases en terre-cuite. Travail philippin.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#804Walter Swennen
Een ingekaderde kunstreproductie. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.
Une reproduction encadrée. Signée et numérotée 25/150 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 35 / 40 -
#355
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,05 ct. GH/VS-VS.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de± 3,05 ct. GH/VS-VS.No longer availableDim. 16,25 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#604
“Hooghstraat in Den Haag. Stadsscène”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Artsenius.
”Hooghstraat in Den Haag”. Scène de ville. Huile sur toile. Porte une signature: Artsenius.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 200 / 300 -
#146
Een eikenhouten broodkast met onderaan een paneeldeur en bovenaan een naar beneden toe openende deur met een opengewerkt karrewielmotief. In de achterwand een opening voor een beeldbuis.
Une armoire à pain à porte panneau en bas et au dessus une porte descendante avec décor ajouré d’une roue de charrue.No longer availableDim. 125 x 75 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#521
“L’Histoire de l’Angleterre” 1844 (2 delen) en Sir Walter Scott. “Ivanhoe” (Nederlandse uitgave, XIXde eeuw).
”L’Histoire de l’Angleterre”. 1844. (2 volumes). “Ivanhoe”. Sir Walter Scott. (édition néerlandaise, XIXème siècle).No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#207
Een messingen klokstel in eclectische stijl. Driedelig.
Un ensemble de cheminée en trois pièces, laiton, style éclectique.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#486
Een gefineerd notenhouten étagère met getorste stijlen en met een lade in het midden.
Une étagère en bois de placage et montants torsadés, un tiroir au milieu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#694Zinneman
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#311
Een polychroom houten helmmasker met een Portugese muts. West-Afrika.
Un masque-casque en bois polychrome et bonnet portugais. Afrique de l’Est.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533
Een Guanyin van blauw en wit Chinees porselein. Achteraan gemerkt Da Qing Kangxi Nian Zhi.
Un Guan Yin en porcelaine de Chine bleue et blanche. Marque au dos: Da Qing Kangxi Nian Zhi.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 100 / 180 -
#88
Drie ovale plaquettes met mythologische voorstellingen in kleine koperen lijstjes.
Trois petites plaquettes, représentations mythiques, encadrements en cuivre.No longer availableEstimate: € 100 / 120