Other lots in this auction
-
#280Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#875Vance“Het Vonnis”. Luxe editie “XIII” met gesigneerde prent. Hardcover.
”Het Vonnis”. Edition de luxe “XIII”. Image avec signature. Couverture rigide.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#182“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 600 / 700 -
#675Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
Un bracelet esclave en argent. 925‰.No longer availableDim. 61 gEstimate: € 80 / 150 -
#214“De Heilige Lucretia met Vanitas”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700.
””Sainte Lucrèce et la Vanité”. Huile sur toile. +- 1700.No longer availableDim. 130 x 105 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#533Drie, in twee delen opgedeelde gesculpteerde Afrikaanse slagtanden, versierd met een krokodil en een slang. Eerste helft XXe eeuw.
Trois défenses d’éléphants en deux parties chaque sculptées, décoration d’un crocodile et d’un serpent. Travail africain.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#751Valenti, ItalyEen vintage vloerlamp. Model “Tama Red & White” naar ontwerp Isao Hosoe. 1975.
Un lampadaire vintage. Modèle “Tama Red & White”, d’après une création par Isao Hosoe. 1975.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#713Een eikenhouten buffetkast met twee deuren en drie laden.
Un buffet en chêne à deux portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 110 x 159 x 57 cmEstimate: € 180 / 220 -
#228Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.
Un buste d’homme en plâtre à patine grise.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#703Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Une commode en chêne à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 88 x 118 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
Une paire de chaises pour poupées en métal blanc.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#151Louis LeloupEen lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 190 / 220

