Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.

Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.

Une bague en or blanc et jaune 18 ct avec une paire de boucles d’oreilles assortie.
Dim. 12,51 g
SKU: 2506190145.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #240

    Een 18 karaats geel gouden geweven ketting met hanger bezet met parels en turkoois.

    Une chaîne tissée en or jaune 18 ct avec un pendentif serti de perles et une turquoise.
    No longer available
    Dim. 31,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #887

    Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.

    Un lot de timbres postes à occasions spéciaux, 42 feuilles d’art avec dorure, quelques feuilles premier-jour.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #259
    S. De Gennev....

    “Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.

    ”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #406

    Vier mahoniehouten Regencystoelen.

    Quatre chaises Regency en acajou.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #414

    Een reeks van vier antieke gebeeldhouwde stoelen met een voorstelling van een wolf in de rug.

    Une série de quatre chaises antiques sculptées, représentation de loup dans le dos.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #712

    Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.

    Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 83 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #61

    Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.

    Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #95

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.
    No longer available
    Dim. 7,14 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #493

    Een stenen Boeddha-hoofd.

    Une tête de Bouddha en pierre.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #725

    Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,48 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #802

    Een karaf van Val Saint-Lambert met een montuur van zilver, Belgische keuren 835‰. We voegen er 9 kristallen borrelglaasjes aan toe.

    Une carafe Val St. Lambert avec monture en argent, poinçons belges, 835 ‰. Nous ajoutons 9 verres à liqueur.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #237

    Wandklok van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl. Messingen werk.

    Une pendule murale en bois sculpté doré style Louis XVI. Travail en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More