Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.

Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.

Une bague en or blanc et jaune 18 ct avec une paire de boucles d’oreilles assortie.
Dim. 12,51 g
SKU: 2506190145.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #466

    Een paar voetbanken in metaal met lederen kussens.

    Une paire de repose-pieds en métal avec coussins en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #84
    Paul Wante

    “Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1933.

    “Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée et datée 1933.
    No longer available
    Dim. 55 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #77

    Een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen (84 stuks). In ménagère. Gemerkt: Silber 100.

    Un service à couverts en métal argenté, motif Louis XV. Complet pour douze convives. (84 pièces). Avec ménagère. Marque: Silber 100.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #858

    Een oude Duitse bajonet. Gemerkt ‘Weyersberg-Kirchsbaum, Solingen’

    Une baïonnette ancienne allemande. Marque ‘Weyersberg-Kirchsbaum Solingen’.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 50
  • #610

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 7,18 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #737

    Een lot van acht Filipijnse schelpen.

    Un lot de huit coquilles des Philippines.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #163
    Fersonn

    “Zittende hond”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Chien assis”. Une statue en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #709
    P. Alechinsky

    Een affiche (litho) voor een tentoonstelling van Alechinsky te Brussel in 1973 - 1974. Gesigneerd buiten de plaat.

    Une affiche (litho) à l’occasion de l’exposition de Alechinsky à Bruxelles en 1973 1974. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 73 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #232
    Johann Bernard Klombeck
    Period: 1815 - 1893

    “Pratende vrouwen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Herdoekt. Gemonogrammeerd links onderaan.

    ”Femmes en conversation et fermette”. Huile sur toile. Retoilée. Monogramme en dessous à gauche.
    No longer available
    Dim. 71 x 91 cm
    Estimate: € 2500 / 4000
  • #564

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek.

    ”Nature morte, fruits”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #681

    Twee verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.

    Deux pendules murales , fronts en porcelaine. Une pendule sans poids.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #881
    Matchbox

    Vier miniatuurtanks uit de reeks ‘Battle Kings”: - K-101 Sherman - K-102 M48-A2. - K-103 Chieftain - K-104 King Tiger In originele, ongeopende verpakkingen.

    Quatre tanks miniature de la série ‘Battle Kings’: - K-101 Sherman - K-102 M48-A2. - K-103 Chieftain - K-104 King Tiger. Emballages d’origine, non-ouverts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More