Other lots in this auction
-
#559“Dame aan zee”. Olieverf op paneel.
”Femme et la mer”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 500 / 800 -
#10Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 350 / 450 -
#269“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Pierrot et ballerine”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#27Een vermoedelijk XVIIe eeuws vuursteenpistool, met messingen versieringen en gegraveerde motieven in het hout en op de loop. Schade aan het hout rond het mechanisme.
Un pistolet à platine à silex, probablement XVIIème siècle, décorations en laiton et motifs gravées dans le bois. Dégâts au bois autour du mécanisme.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#237Wandklok van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl. Messingen werk.
Une pendule murale en bois sculpté doré style Louis XVI. Travail en laiton.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een malachiet.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de malachite.No longer availableDim. 21,75 gEstimate: € 250 / 350 -
#80Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#114Henri KokkenPeriod: 1860 - 1941“Vrouw met mand in een molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
”Femme et panier dans un paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 200 / 240 -
#672Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Afrikaanse vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51.
”Femme africaine”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘51.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#668Een houten wandklok. De wijzerplaat in achterglasschildering met een handgeschilderd decor van spelende kinderen.
Une pendule murale en bois. Le cadran peint sous verre et décor peint à la main d’enfants qui jouent.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#689“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
”Machine à voler”. Une reproduction d’après une oeuvre par Panamarenko.No longer availableDim. 42 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#459Eddy Thomas“Schorpioen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scorpion”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 100

