#135Jaeger-LecoultreEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#93Zilveren koffiekan versierd met getorste ribben en op drie klauwpootjes. Gemerkt 900‰. 1078 g (inclusief houten handvat).
#405BreitlingEen roestvrij stalen horloge met lederen polsband. Quarts. (topje te herstellen).
Une montre en acier inoxydable, bracelet en cuir (à réparer). Quartz.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#258Een regulateur met mooi gesculpteerde kast.
Un régulateur à gaine joliment sculptée?No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#181“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#806Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
Une grande et deux petites tables de salon, tablettes en verre.No longer availableDim. 130 x 70 cm en 70 x 40 cmEstimate: € 40 / 60