#246Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#342Theo VerstrekenPeriod: 1885-1963“Winters zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur Lier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Een lot recente postzegels vanaf de jaren ‘60.
#343Een benen slabestek met zilveren handvaten. Gemerkt 800‰.
#784Leo JordaensPeriod: 1944-2000Paar landschappen. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une paire de paysages. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#136Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
#36Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
#449Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
#732“Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.
”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#871Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.
Un ensemble de cinq vases incolores, motifs mauves.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 40 / 50