#149Massard“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#460Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Un bracelet à nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 160 / 200 -
#701Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#228Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.
Un buste d’homme en plâtre à patine grise.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Paul Wante“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée et datée 1933.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#770Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#368Een jardinière van kobaltblauw aardewerk.
#468“Jeanne D’Arc.” Bronzen buste. Gesigneerd.
”Jeanne d’Arc”. Un buste en bronze. Signé.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
Un collier Il Bisonte en argent (33,55 g) et cuir noir, ainsi que cinq bracelets en cuir de différentes marques. Boîte d’origine de II Bisonte.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#843Vijf diverse stuks gekleurd Val Saint-Lambert uit de jaren 60.
Cinq pièces de cristal Val St. Lambert des années ‘60.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 50 / 60 -
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
Une montre de poche en or jaune 18 ct. Chronomètre Andree.No longer availableDim. 84,49 gEstimate: € 600 / 800