#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct. en een centrale saffier van ± 0,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,28 ct et d’un saphir central de ± 0,93 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 500 / 600 -
#843Vijf diverse stuks gekleurd Val Saint-Lambert uit de jaren 60.
Cinq pièces de cristal Val St. Lambert des années ‘60.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 50 / 60 -
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#124Johnny SchuddenboomPeriod: 1908 - 1994“Sloepen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chaloupes sur la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#169“Madonna met kind”. Een plaasteren plaquette met rondom gepolychromeerde motieven van fruit in reliëf.
#48GuerinEen vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een decor van vogels. Onderaan gemerkt. Decor 30-0R1.
Un vase en faïence belge à glaçure polychrome à décor d’oiseaux. Marque sous la base. Décor 30-0R1.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#676TurkmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 285 x 195 cmEstimate: € 120 / 200