#402Houghes & Son, LondonEen sextant in houten kist. 1922.
#641Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.
Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 150 / 200 -
#488Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
Une paire de statues romantiques en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#608Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.
Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Een Jugendstil inktstel van Kaisertin met een adelaar.
#704Jozef PeetersPeriod: 1895 - 1960Een ontwerp voor de cover van het maandblad “Het Overzicht” van februari 1925. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
Un projet pour la couverture du magazine “Het Overzicht” de février 1925. Une lino. Signée et numérotée 108/250 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35 / 50 -
#439Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
#542“Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue des toits”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492“Kinderen aan het strand”. Olieverf op paneel.
”Enfants à la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547Een klein Chinees huisaltaar van gebeeldhouwd hout.
Un petit autel domestique chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#710Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 150 / 250