Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 karat white and yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 10 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.20 ct.
Dim. 2,57 g
SKU: 1804230080.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 380 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #683
    Val Saint-Lambert

    Een drageoir van geslepen en deels groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.

    A drageoir of cut and partly green colored crystal. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #368
    LD

    Een aardewerken beeld van een meisjeshoofd op sokkel. Onderaan achterzijde gesigneerd “LD”.

    An earthenware sculpture of a girl’s head on stand. Monogram on the back: LD.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #76

    Notenhouten commode. Drie grote en bovenaan twee kleine laden. Gebogen front. Engeland, tijdperk Victoria.

    Walnut chest of drawers. Three large and two small drawers at the top. Curved front. England, Victoria era.
    No longer available
    Dim. 105 x 105 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #133

    “L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.

    “The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #223
    Limoges

    Een set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.

    A set of polychrome porcelain, hand-painted: a coupe and bonbonnière with lid. The coupe is a replica of an example from the Versailles collection.
    No longer available
    Dim. 23 x 39 & 7 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #44

    “Rivierlandschap met boot op dok”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan onleesbaar gesigneerd.

    "River landscape with boat on dock". A painting, oil on canvas, signed illegibly at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 38cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Lode Matthijs
    Period: 1915 - 1995

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #604

    Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.

    A Chinese porcelain celadon jar with lid.
    No longer available
    Dim. 27 x Ø18 cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #179
    Meullenaer

    “Havenzicht Antwerpen”. Een schilderij olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    “Port view of Antwerp”. A painting oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #435

    Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.

    A bronze sculpture of a winged lion with a book on a marble base. After the lion of San Marco.
    No longer available
    Dim. 9 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #567

    Een Chinees porseleinen vaas met fauna & flora decor beschilderd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase painted with a fauna & flora decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x Ø 12 cm
    Estimate: € 90 / 110
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More