#203Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
#297Siemens - SchuckertEen vintage jaren ‘50 handdroger. Gerestaureerd en een werkende staat. In twee tinten blauw.
A vintage 1950s hand dryer. Restored and in working condition. In two shades of blue.No longer availableDim. H: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#223LimogesEen set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
#634CrüwellOrientaalse tabaksreclame.
#630Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#413Een gedreven Chinese messingen koro gedecoreerd met mythische taferelen en draken als handvaten. Onderaan gemerkt met zegel.
#191Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#362Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
#272“Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.
“Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 25 / 40 -
#639Vijf affiches van de Compagnie Générale Maritime ontworpen door Pierre Fix-Masseau. Titels: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan indien”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. Op geglaceerd papier.
Five posters of the Compagnie Générale Maritime designed by Pierre Fix-Masseau. Titles: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan dan”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. On glazed paper.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 150