Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 karat white and yellow gold ring "toi et moi" set with brilliants with a combined weight of +- 10 ct. and sapphires with a combined weight of +- 0.20 ct.
Dim. 2,57 g
SKU: 1804230080.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 380 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #203

    Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.

    A bronze sculpture of a creeping panther on a pedestal.
    No longer available
    Dim. 30 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #297
    Siemens - Schuckert

    Een vintage jaren ‘50 handdroger. Gerestaureerd en een werkende staat. In twee tinten blauw.

    A vintage 1950s hand dryer. Restored and in working condition. In two shades of blue.
    No longer available
    Dim. H: 22 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #223
    Limoges

    Een set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.

    A set of polychrome porcelain, hand-painted: a coupe and bonbonnière with lid. The coupe is a replica of an example from the Versailles collection.
    No longer available
    Dim. 23 x 39 & 7 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #634
    Crüwell

    Orientaalse tabaksreclame.

    Oriental tobacco advertising.
    No longer available
    Dim. 84 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #222
    Delbeke

    “Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.

    "Boys with spinning top". Pastel on paper, signed at the bottom, dated '44.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #630

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.
    No longer available
    Dim. 9,65 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #413

    Een gedreven Chinese messingen koro gedecoreerd met mythische taferelen en draken als handvaten. Onderaan gemerkt met zegel.

    A carved Chinese brass koro decorated with mythical scenes and dragon handles. Marked on the bottom with a seal.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #594
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Staand naakt”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “Mous”.

    "Standing naked". A painting, gouache on paper, signed "Mous" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.

    A portion of cut crystal glassware. 5 Burgundy glasses, 8 Bordeaux glasses, 6 punch cups, 15 colourless and 8 partly green coloured white wine glasses.
    No longer available
    Dim. H: 15-20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #362

    Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.

    A mahogany library step. XIX century.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #272

    “Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.

    “Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #639

    Vijf affiches van de Compagnie Générale Maritime ontworpen door Pierre Fix-Masseau. Titels: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan indien”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. Op geglaceerd papier.

    Five posters of the Compagnie Générale Maritime designed by Pierre Fix-Masseau. Titles: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan dan”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. On glazed paper.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More