#51Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
#1Een Jugendstil inktstel van Kaisertin met een adelaar.
#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
#153Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
#99Boul“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 350 / 400 -
#717Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
#572Mary Verloop VLB“Mission” Kartondruk en collage. Gesigneerd.
”Mission”. Estampe sur carton et collage. Signée.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#735Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (glas los).
#706HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#358Een messingen devotiegarnituur in gotische stijl bestaande uit een kruisbeeld met Maria en Johannes aan weerskanten en twee kandelaars met getorste schachten. Belgisch werk, einde XIXde eeuw.
Une garniture de dévotion, style gothique, comprenant un crucifix avec Marie et Jean sur les côtés et deux candélabres torsadés. Travail belge, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200