#776MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#685Dinh VanEen zilveren ring 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 13,23 gEstimate: € 40 / 80 -
#61Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.
#58Een etui met twaalf zilveren dessertvorkjes. 800‰.
#487Een waaier van ivoor en kant.
Un éventail en ivoire et dentelle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#741Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
#368Een jardinière van kobaltblauw aardewerk.
#817Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.
#193Een driedelig klokstel van koper en onyx.
#896Een gedreven messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#107Een gebeeldhouwde Christus. Gesigneerd: H De Roeck.
Un Christ sculpté. Signé: H. De Roeck.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120