Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

Un bracelet à maillons en or jaune et blanc 18 ct.
Dim. 23,23 g
SKU: 2506190140.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #140
Estimate: € 500 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #897

    Een lot van vijf kristallen champagnecoupes met gedecoreerde steel.

    Un lot de cinq coupes à champagne en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #143
    Royal Dux

    “Jager met zijn hond en hun buit”. Een beeld van blauw-wit en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Stukje gewei afgebroken.

    ”Chasseur et chien avec leur butin”. Une statue en porcelaine bleue et blanche dorée. Marque sous la base. Petit dégât au bois.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #135
    Jaeger-Lecoultre

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct, bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #576

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 300 x 230 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #259
    S. De Gennev....

    “Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.

    ”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #420

    Een lot zilver bestaande uit een fotohoudertje en drie zakhorloges van 800‰. Waarvan één genielleerd en met een gouden schildje.

    Un lot d’argent comprenant un porte-photo et trois montres de poche de 800 ‰. XXXXX
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #779
    Karel Appel

    “Karel Appel en Henk Van der Vet in het atelier”. Een lithografie. Door beide kunstenaars gesigneerd buiten de plaat, gedateerd ‘82 en genummerd 22/90.

    ”Charles Appel et Henk Van der Vet dans l’atelier”. Une lithographie. Signée par les deux artistes hors planche, datée ‘82 et numérotée 22/90.
    No longer available
    Dim. 65 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #455

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen.

    Trois bagues en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,46 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #269

    “Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    ”Pierrot et ballerine”. Huile sur toile. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #831

    Een oude Franse koebel met lederen band. Chamonix.

    Une sonnaille française ancienne, ceinture en cuir. Chamonix.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #716

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 295 x 199 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #26

    Een notenhouten muziekstaander met gedraaide stijlen. Bovenste galerijtje manco.

    Un pupitre en noyer, montants torsadés. Galerie supérieure manquante.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More