Other lots in this auction
-
#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
”Pierrot et caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 160 / 180 -
#271Een vroeg XIXe eeuws goudweegschaaltje in een met gebrand decor versierd kistje. Zes gewichtjes manco. We voegen er een tweede XIXe eeuws kistje aan toe.
Une balance à or début XIXème siècle, décor brûlé sur le coffret. Six poids manquants. Nous ajoutons un deuxième coffret du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#494G. G. WincklerTwee ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures met Parijse zichten.
Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle, vues sur Paris.No longer availableDim. 31 X 41 cmEstimate: € 90 / 110 -
#414Een reeks van vier antieke gebeeldhouwde stoelen met een voorstelling van een wolf in de rug.
Une série de quatre chaises antiques sculptées, représentation de loup dans le dos.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#32Louis PeetersPeriod: 1876-1964“Interieur”. Een kleurenets . gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
”Intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 51 x 35,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#19“Achterpoort ( begijnhof Lier) “. Een ets getekend Rom. Malfliet en genummerd: 8/100 buiten de plaat.
”Arrière-porte (béguinage à Lier)”. Une eau-forte signée Rom. Malfliet et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#785Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).
Un lot d’ivoire divers.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#28Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Fanny ChurbergPeriod: 1845- 1892“Hoeves bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘FC 78’. Kleine restauratie rechts.
”Fermettes au clair de lune”. Huile sur toile. Monogramme ‘FC 78’. Petite restauration à droite.No longer availableDim. 63 x 73,5 cmEstimate: € 8000 / 10000 -
#739Aspremont“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#711Een gefineerd notenhouten kolompendule met messingen pootjes, kapitelen, slinger en wijzerplaat. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois de placage de noyer, pieds en laiton, ainsi que le cadran, le balancier et le chapiteau.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#768Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 40 / 60

