Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met een parel en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met een parel en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une perle et de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,70 ct.
Dim. 7,58 g
SKU: 2506190560.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #560
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #795

    Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.

    Un lot de 18 petites statues en porcelaine chinoise. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #186

    Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.

    Une haute armoire à tiroirs sobre, à six tiroirs flanqués par deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #787

    Een paar lijsten versierd met wrattenzwijnivoor en ivoren sterren op bordeauxrood fluweel.

    Une paire de cadres décoration de phacochères et des étoiles en ivoire sur velours bordeaux.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #189
    Rik Slabbinck
    Period: 1914 - 1991

    “Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #203

    Een houten tabaksdoosje met een fijn gesneden straattafereel op het deksel. Duitsland, XIXe eeuw.

    Une boîte à tabac en bois, décoration de scène de rue finement sculpté sur le couvercle. Allemagne, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 5,5 x 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219

    “Cleopatra met de slang”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XVIIde eeuw.

    ”Cléopâtre et serpent”. Huile sur toile. Ecole flamande. XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 74 x 63 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #234

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #92

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Doek in slechte staat.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Toile en mauvais état.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #240

    Een 18 karaats geel gouden geweven ketting met hanger bezet met parels en turkoois.

    Une chaîne tissée en or jaune 18 ct avec un pendentif serti de perles et une turquoise.
    No longer available
    Dim. 31,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #314
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #11

    Een notenhouten pijp met klepje, een pijp van meerschuim in de vorm van een man met tulband en een beeldje van terracotta in de vorm van een rokende visser, gesigneerd ‘P. Grasso’.

    Une pipe en noyer à clapet, une pipe en écume en forme d’un homme à turban et une statue en terre cuite en forme de pêcheur qui fume, signée ‘P. Grasso’.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit serveerbestekken en een fotokader.

    Un lot de métal argenté, comprenant des couverts à service et un cadre à photographie.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More