#98“L’album de la guerre”. Deel I & II. Ed. L’illustration. Parijs, 1926.
#496Een handgeknoopt wollen bidkleedje.
#239Een rechthoekige trumeauspiegel van goudgepatineerd hout.
Un trumeau rectangulaire en bois à patine dorée.No longer availableDim. 184 x 179 cmEstimate: € 120 / 200 -
#569“Damesportret”. Pastel op papier.
#661Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#491Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
#392Een ovale Lodewijk XVI plak in creamware.
#280Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#309Petit“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheurs près du canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 75 / 100 -
#58Een etui met twaalf zilveren dessertvorkjes. 800‰.
#583Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met een blauwwitte decoratie van fabeldieren.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décoration d’animaux fantastiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 160 / 180