Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met een parel en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

Een 18 karaats wit en geel gouden speld bezet met een parel en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une perle et de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,70 ct.
Dim. 7,58 g
SKU: 2506190560.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #560
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #483

    Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.

    Une paire de statues en porcelaine représentant un homme et une femme.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #324
    Jules Vuylsteke

    “Paard en ezel in de wei.” Potloodtekening op papier. Gesigneerd.

    ”Cheval et âne dans le pré”. Un dessin au crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #865
    Hergé

    Negen heruitgaven van Kuifje-albums in facsimile. Nieuwstaat met folie.

    Neuf rééditions de Kuifje, facsimile. Etat neuf, emballé.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 100
  • #310
    Gaston Lebo

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met git.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de jais.
    No longer available
    Dim. 7,55 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #113

    Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.

    Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39
    Emile Muyens

    “Condition humaine”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 7/125 en gedateerd 1973 buiten de plaat.

    ”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 29, cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #800

    Een goudgepatineerd houten dienblad met een handgeschilderd églomisé bloemendecor.

    Un plateau en bois à patine dorée, décor églomisé peint à la main.
    No longer available
    Dim. 42 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van reigers in een landschap en getooid met een Fo-hond op de deksels. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage et de chiens Fô sur les couvercles. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #680
    Dinh Van Paris

    Een zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.

    Une chaîne à maillons en argent 925 ‰. Emballage d’origine.
    No longer available
    Dim. 99,15 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #18

    Drie herinneringsalbums van fotografische kring ‘Iris’ van 1932 t.e.m. 1938. Hardcovers, gesigneerd.

    Trois albums souvenirs du cercle photograhique ‘Iris’ de 1932 -1938. Couvertures dures, signés.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #787

    Een paar lijsten versierd met wrattenzwijnivoor en ivoren sterren op bordeauxrood fluweel.

    Une paire de cadres décoration de phacochères et des étoiles en ivoire sur velours bordeaux.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #252
    Mari Ten Kate
    Period: 1831 - 1910

    “Romeinse vrouwen aan de waterplaats”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Femmes romaines et point d’eau”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 73 x 99 cm
    Estimate: € 2160 / 280
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More