#517Vic Heuninck“Man en vrouw”. Een paar beelden van terracotta.
"Man and woman." A pair of terracotta sculptures.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#555“Aquarelle Chinoise”. Een aquarel op papier met Oosters tafereel.
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
#47ElektrosvitEen vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
A vintage mid-century design desk lamp with a bakelite shade and adjustable metal arm. Marked "Type 1013.01".No longer availableDim. 50 x 25cmEstimate: € 120 / 180 -
#14Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
A hand-painted miniature portrait of a lady in a bone frame. France, circa 1830.No longer availableDim. h 14 x b 12 cmEstimate: € 50 / 70