#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#122‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#72Marcel CockxPeriod: °1930‘Noeste arbeid op de boerderij’, olieverf op doek, gesigneerd M. Cockx.
#471Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120