#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#373Een grote Chinese blauw-witte vaas met 5 figuren in het decor en zeepaardjes als oren.
A large Chinese blue and white vase with 5 figures in the decoration and seahorses as handles.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334“Damesportret.” Gemengde techniek op board.
"Lady portrait." Mixed media on board.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#47ElektrosvitEen vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
A vintage mid-century design desk lamp with a bakelite shade and adjustable metal arm. Marked "Type 1013.01".No longer availableDim. 50 x 25cmEstimate: € 120 / 180 -
#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#190Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.