#425
Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van porselein, versierd met zwaluwen. Klokje gemerkt “Made in France”.
#530
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoevezicht in de lente.” Olieverf op doek, gesigneerd.
“Farm view in spring.” Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#11
“La Nativité” Zamakken beeld naar Catineau. Makersmerk bovenaan. Achteraan G.R. & France gemerkt.
“La Nativité” Zamac sculpture after Catineau. Maker's mark on top. Marked GR & France on the back.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 80/120 -
#46
Een houten krantenstandaard met 5 houders.
#239Jules Bovée
“Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#200
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.
#368LD
Een aardewerken beeld van een meisjeshoofd op sokkel. Onderaan achterzijde gesigneerd “LD”.
#165
Een bruine stenen inktpot in de vorm van een scarabee. Koreaans werk.
A brown stone inkwell in the shape of a scarab. Korean work.No longer availableDim. L. 18 cmEstimate: € 60/80 -
#108Auguste Moreau
“Amour a l’Arc”. Een brons gepolijst beeld met Cupido op marmeren voet. Onderaan gemerkt “par Aug Moreau”.
Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#547
Een blanc de Chine beeldje van een olifant.
A Blanc de Chine, figurine of an elephant.No longer availableDim. 31 x 30 cmEstimate: € 175/225