Other lots in this auction
-
#222Delbeke
“Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.
"Boys with spinning top". Pastel on paper, signed at the bottom, dated '44.No longer availableDim. 78 x 62 cmEstimate: € 100/140 -
#511Luisa Battaglia
Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.
A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.No longer availableDim. 76 x 150 x 75 cmEstimate: € 200/300 -
#587
Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor. Recent.
A bowl of Imari porcelain and a bowl with Canton decor. Recent.No longer availableDim. Ø 23 & 15 cmEstimate: € 50/80 -
#618
Een Polynesisch gesculpteerd houten vijzel/pot met vrouwelijke figuren.
A polynesian wood sculpted mortar/pot with female figures.No longer availableDim. 82 cmEstimate: € 60/70 -
#498
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#607
Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFNo longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40/60 -
#306
Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
An English oak wooden chair with armrest, wheels and white upholstery.No longer availableDim. H: 92 cmEstimate: € 100/150 -
#608
Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
A Chinese porcelain vase, decorated with plant decor. Marked at the bottom, on a wooden stand.No longer availableDim. 29 x 10 cmEstimate: € 120/200 -
#395
Een vintage aardewerken vaas. West Germany, onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase. West Germany, marked on the bottom.No longer availableDim. 18 x Ø 12 cmEstimate: € 30/40 -
#365Hermle Quartz
Een schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.
A copper and glass mantelpiece clock with winding key, marked Hermle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 75/100 -
#423
Een groot Aziatisch bronzen wierookvat. Divers gesculpteerd en twee grote draken afgebeeld. Dunne scheur in naad onderaan de bodemplaat.
A large Asian bronze censer. Variously sculpted and depicted two large dragons. Thin tear in seam at the bottom of the bottom plate.No longer availableDim. 21 x 36cmEstimate: € 75/125 -
#432
Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.
A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.No longer availableEstimate: € 60/80