Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.

Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.

An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.
Dim. 6,35 g
SKU: 1804230480.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #480
Estimate: € 800 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #508

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #291

    Een 18de eeuwse koperen bedverwarmer met steel.

    An 18th century copper bed warmer with handle.
    No longer available
    Dim. L: 115 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #218

    “De natuur opent zich voor de wetenschap”. Een brons gesculpteerd beeldje van gesluierde dame met ontblote borst Naar Barrias. Op marmeren voet, niet gesigneerd.

    “Nature opens up to science”. A bronze sculpted figurine of a veiled lady with a bare chest after Barrias. On marble base, not signed.
    No longer available
    Dim. 43cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #241

    “De Omhelzing.” Houten sculptuur van een man en een vrouw.

    “The Embrace.” Wooden sculpture of a man and a woman.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #234
    G. Hallumier

    “Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’

    "Ship on dry land." Watercolor on paper. "D'apres A. Goodwin."
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #575

    Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 72 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #594
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Staand naakt”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “Mous”.

    "Standing naked". A painting, gouache on paper, signed "Mous" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389

    “Abstract portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier/paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Abstract portrait”. A painting, mixed media on paper/panel. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #395

    Een vintage aardewerken vaas. West Germany, onderaan gemerkt.

    A vintage earthenware vase. West Germany, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 x Ø 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #221

    Een driedelig koperen klokstel, bestaande uit klok en twee kandelaars met 2 lichtpunten. Vermoedelijk ontwerp Wiener Werkstätte, 1903-1932.

    A 3 part copper clock set, consisting of a clock and two candlesticks with 2 light points. Presumably design Wiener Werkstätte, 1903-1932.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #308

    Een brons gesculpteerd beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #661

    Thais polychroom houtsnijwerk.

    Thai polychrome wood carving.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More