Other lots in this auction
-
#366Een 3-delig houten nesting tafelset met verguld bovenblad. Onderaan gemerkt “Baker - The Barbara Barry collection”. (AID5408 ref3462G)
A 3-piece wooden nesting table set with gilded top. Marked at the bottom "Baker - The Barbara Barry collection". (AID5408 ref3462G)No longer availableDim. 73 x 37 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#579Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
"Night over the city". Oil on canvas. Signed and "Bergamo".No longer availableDim. 66,5 x 76,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#349Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30 -
#147“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
Big Windy Day. A bronze sculpted figurine of a harem dancer with open skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.No longer availableDim. 35 x 20 cmEstimate: € 475 / 525 -
#392Schneider“Flecken und spritzen”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd “Schneider”.
“Flecken und spritzen”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the bottom "Schneider".No longer availableDim. 29 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#400Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of 0.20 ct.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 250 / 350 -
#233Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942“Liggende windhond.” Bronzen beeld op groenmarmeren sokkel.
“Recumbent Greyhound.” Bronze sculpture on a green marble base.No longer availableDim. h 14,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#278Val Saint LambertEen kristallen pique-fleurs verzilverd rasterdeksel.
A crystal pique-fleurs with a silver-plated grid lid.No longer availableDim. 15 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#601Farenthold Lampe RoyalTwee porseleinen olielampen met vergulde voet en lonthouder. Opzetglas gemerkt “Véritable Lampe Royal Farenthold No4”.
Two porcelain oil lamps with gilt base and wick holder. Mounted glass marked "Véritable Lampe Royal Farenthold No4".No longer availableDim. H: 63 cmEstimate: € 100 / 140 -
#239Jules Bovée“Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Street view at pump.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#449Lode MatthijsPeriod: 1915 - 1995“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
"Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 500 / 600 -
#572Een schouwspiegel in verguld houten lijst met bovenaan een bas-reliëf van engeltjes met bloemen.
A mantelpiece mirror in a gilt wooden frame with a bas-relief of cherubs with flowers at the top.No longer availableDim. 146 x 81 cmEstimate: € 120 / 200


