#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#291Een 18de eeuwse koperen bedverwarmer met steel.
“Nature opens up to science”. A bronze sculpted figurine of a veiled lady with a bare chest after Barrias. On marble base, not signed.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 175 / 225 -
#241“De Omhelzing.” Houten sculptuur van een man en een vrouw.
“The Embrace.” Wooden sculpture of a man and a woman.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#234G. Hallumier“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
#575Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
#221Een driedelig koperen klokstel, bestaande uit klok en twee kandelaars met 2 lichtpunten. Vermoedelijk ontwerp Wiener Werkstätte, 1903-1932.
#308Een brons gesculpteerd beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#661Thais polychroom houtsnijwerk.
Thai polychrome wood carving.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 100