#89Pietro Virgilio LiettiPeriod: 1928“Italiaans straatzicht bij regen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#137Een paar Franse faience borden.
#119Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
#213Atelier SedapEen paar gesculpteerde gipsen wandlichten in bladvorm, model “Charme” door Atelier Sedap, made in France.
A pair of sculpted plaster wall lights in leaf shape, model "Charme" by Atelier Sedap, made in France.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#176Een groot formaat landelijke kast met lichtgrijs patine. 2-delig. Beide onder en bovenstuk 4-deurs. Barst in zijpaneel onderkast(AID736)
A large format rural cabinet with light gray patina. 2-piece with Glen tableware. Both lower and upper part 4-door. (AID736)No longer availableDim. 250 x 305 x 62 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#48Een koperen applique met drie lichtpunten, met gesatineerde glazen kapjes.
#516Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
#387Een paar bronzen Chinese wierookbranders, driepotig en versierd met foo dog op het deksel.
A pair of Chinese bronze incense burners, three legged and decorated with foo dog on the lid.No longer availableDim. 18 x 14cmEstimate: € 35 / 45 -
#51Hergé“De Scepter van Ottokar”. Hardcover A53, hoogte perkament 69 mm. Ed. Casterman 1953. Goede staat, lichte slijtage.
Ottokar's Scepter. Hardcover A53, parchment height 69 mm. Ed. Casterman 1953. Good condition, light wear.No longer availableEstimate: € 60 / 80