#437Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.
#598DogonEen Afrikaans, Kanaga masker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
An African Kanaga mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40 / 70 -
#66Een paar gebeitste houten zuilen met ionische kapitelen.
#15“Guangxu”. Houten beeldje van een oude man met perziken. Chinees werk.
#195Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)
A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)No longer availableDim. 121 x 205 x 109 cmEstimate: € 250 / 350 -
#617MossiEen Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 50 / 70 -
#597Twee Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd op houten sokkel.
#284Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.
#436Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.
#79Amedée Leynen“L’arrivée du cirque”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1926”.
“L'arrivee du cirque”. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1926”.No longer availableDim. 30 x 52cmEstimate: € 120 / 200 -
#387Een paar bronzen Chinese wierookbranders, driepotig en versierd met foo dog op het deksel.
A pair of Chinese bronze incense burners, three legged and decorated with foo dog on the lid.No longer availableDim. 18 x 14cmEstimate: € 35 / 45