Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.

Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.

An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.
Dim. 6,35 g
SKU: 1804230480.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #480
Estimate: € 800 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #327

    Een Italiaans, Venetiaanse kristallen vaas, in organische vis/natuurvorm.

    An Italian, Venetian crystal vase, in organic fish/nature form.
    No longer available
    Dim. 28cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #559

    Kooiluchter van messing en met oranje glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.

    Cage chandelier in brass and decorated with orange glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.
    No longer available
    Dim. H: 80 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #524

    Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.

    A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.
    No longer available
    Dim. 165 x 90 cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #543

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #320

    Een set koffielepels in bijhorend kistje, gemerkt Hollands zilver.

    A set of coffee spoons in a box. Dutch silver marks.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #609

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #353
    Noritake

    Een rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.

    A smoker's set of Japanese porcelain with a gilded decor in a blue background with flowers. 5 pieces.
    No longer available
    Dim. H: 6-7 cm Ø: 8 cm Bord: 14x28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #108
    Auguste Moreau

    “Amour a l’Arc”. Een brons gepolijst beeld met Cupido op marmeren voet. Onderaan gemerkt “par Aug Moreau”.

    “Amour a l'Arc”. A polished bronze sculpture with Cupid on a marble base. Marked on the bottom "par Aug Moreau".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #114
    Aline Perrignon de Frénoy

    “De Muziek. D’àpres Lairesse.” Beschilderd porselein. Gedateerd 1877.

    "The music. D'àpres Lairesse.” Painted porcelain. Dated 1877.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #204

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #13
    Gouda Z. Holland

    Een grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.

    A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More