Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.

Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.

An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.
Dim. 6,35 g
SKU: 1804230480.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #480
Estimate: € 800 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #123

    Een Royal Dux beeldje van een herderin, circa 1900.

    A Royal Dux figurine of a shepherdess, circa 1900.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 300 / 600
  • #649
    Murano

    Een uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.

    A glass sculpted Murano shell with various colours.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #628

    Een Chinees porseleinen vaas, famille rose, versierd met pauwen en divers gekleurd decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase, famille rose, decorated with peacocks and various colored decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 cm x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #432

    Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.

    A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #73
    Colenbrander

    Een replica vaas “Ram” - Patroon ‘druipend.’ Aardewerken vaas met decor van bloemen en vogels naar Colenbrander.

    A replica vase “Ram” - Pattern 'dripping.' Earthenware decorated with flowers and birds after Colenbrander.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #652

    Een paar vaasjes van veelkleurig porselein met een decor van personages in een landschap.

    A pair of multicolored porcelain vases decorated with characters in a landscape.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #11

    “La Nativité” Zamakken beeld naar Catineau. Makersmerk bovenaan. Achteraan G.R. & France gemerkt.

    “La Nativité” Zamac sculpture after Catineau. Maker's mark on top. Marked GR & France on the back.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #469

    “Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.

    "Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #473
    Gust Gils

    “Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.

    « Atlas » Sculpture en bronze, signée.
    No longer available
    Dim. h 35,5 cm
    Estimate: € 550 / 550
  • #46

    Een houten krantenstandaard met 5 houders.

    A wooden newspaper stand with 5 holders.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #213
    Atelier Sedap

    Een paar gesculpteerde gipsen wandlichten in bladvorm, model “Charme” door Atelier Sedap, made in France.

    A pair of sculpted plaster wall lights in leaf shape, model "Charme" by Atelier Sedap, made in France.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #405

    “Hommage a Picasso”. Een Murano vaasje met gesculpteerd portret. Onderaan getiteld.

    Homage to Picasso. A Murano vase with a sculpted portrait. Titled at the bottom.
    No longer available
    Dim. 20 x Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More