Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.

Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.

An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.
Dim. 6,35 g
SKU: 1804230480.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #480
Estimate: € 800 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #96

    Een gepatineerde houten 18e eeuwse, Franse Lodewijk XVI commode. (AID2119).

    A wood patinated 18th century, French Louis XVI chest of drawers. (AID2119).
    No longer available
    Dim. 79 x 130 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #508

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #522

    Een butler spiegel in verguld, houten kader.

    A butler mirror in a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø 62 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #327

    Een Italiaans, Venetiaanse kristallen vaas, in organische vis/natuurvorm.

    An Italian, Venetian crystal vase, in organic fish/nature form.
    No longer available
    Dim. 28cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #46

    Een houten krantenstandaard met 5 houders.

    A wooden newspaper stand with 5 holders.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #163
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

    "Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #25

    “Hanuman”. Een massief bronzen beeldje van de god met de apenkop.

    "Hanuman". A solid bronze figurine of the monkey-headed god.
    No longer available
    Dim. H: 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #534

    Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.

    A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.
    No longer available
    Dim. 170 x 90 cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #392
    Schneider

    “Flecken und spritzen”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd “Schneider”.

    “Flecken und spritzen”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the bottom "Schneider".
    No longer available
    Dim. 29 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #586

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #559

    Kooiluchter van messing en met oranje glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.

    Cage chandelier in brass and decorated with orange glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.
    No longer available
    Dim. H: 80 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #576

    Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 72 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More