#521Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
#512Joan Miro“Compositie’. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Composition'. Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 28 x 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren in markies geslepen van +- 0,25 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with small brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and marquise cut sapphires of +- 0.25 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 380 / 450 -
#405“Hommage a Picasso”. Een Murano vaasje met gesculpteerd portret. Onderaan getiteld.
Homage to Picasso. A Murano vase with a sculpted portrait. Titled at the bottom.No longer availableDim. 20 x Ø 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
#79Amedée Leynen“L’arrivée du cirque”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1926”.
“L'arrivee du cirque”. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1926”.No longer availableDim. 30 x 52cmEstimate: € 120 / 200