Other lots in this auction
-
#96Een gepatineerde houten 18e eeuwse, Franse Lodewijk XVI commode. (AID2119).
A wood patinated 18th century, French Louis XVI chest of drawers. (AID2119).No longer availableDim. 79 x 130 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#522Een butler spiegel in verguld, houten kader.
A butler mirror in a gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø 62 cmEstimate: € 75 / 125 -
#327Een Italiaans, Venetiaanse kristallen vaas, in organische vis/natuurvorm.
An Italian, Venetian crystal vase, in organic fish/nature form.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 50 / 80 -
#46Een houten krantenstandaard met 5 houders.
A wooden newspaper stand with 5 holders.No longer availableDim. 167 cmEstimate: € 125 / 175 -
#163Gaston Leroux“Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.
"Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.No longer availableDim. 82 cmEstimate: € 2250 / 2500 -
#25“Hanuman”. Een massief bronzen beeldje van de god met de apenkop.
"Hanuman". A solid bronze figurine of the monkey-headed god.No longer availableDim. H: 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#534Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 275 / 325 -
#392Schneider“Flecken und spritzen”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd “Schneider”.
“Flecken und spritzen”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the bottom "Schneider".No longer availableDim. 29 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#586Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.No longer availableDim. 200 x 90 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#559Kooiluchter van messing en met oranje glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#576Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.No longer availableDim. 72 x 46 x 30 cmEstimate: € 175 / 225


