#154Edmond De PraterePeriod: 1826-1888“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
#133“L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.
“The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 325 / 375 -
#699Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#195Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)
A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)No longer availableDim. 121 x 205 x 109 cmEstimate: € 250 / 350 -
#663Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
#329Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
#249C Dratz“Winters landschap bij volle maan”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at full moon". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#38Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
#307Zeven borden van blauw en wit Delfts aardewerk met twee verschillende maten. Onderaan gemerkt van de Porseleyne Fles.
Seven plates of blue and white Delft earthenware with two different sizes. Marked at the bottom of the Porseleyne Fles.No longer availableDim. Ø 22 & 25 cmEstimate: € 70 / 100 -
#152Louis ThevenetPeriod: 1874 - 1930“Interieur met doorkijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924 rechtsonder, achteraan een rond monogram TL. Kleine restauratie.
"Interior with a view". Oil on canvas. Signed and dated 1924 lower right, on the back a round monogram TL. Small restoration.No longer availableDim. 75 x 59 cmEstimate: € 1000 / 1500