Other lots in this auction
-
#491Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#327Een Italiaans, Venetiaanse kristallen vaas, in organische vis/natuurvorm.
An Italian, Venetian crystal vase, in organic fish/nature form.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 50 / 80 -
#559Kooiluchter van messing en met oranje glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#524Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 275 / 325 -
#543Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
A polychrome wood sculpted rocking horse.No longer availableDim. 78 x 124cmEstimate: € 300 / 400 -
#320Een set koffielepels in bijhorend kistje, gemerkt Hollands zilver.
A set of coffee spoons in a box. Dutch silver marks.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#609Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#353NoritakeEen rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
A smoker's set of Japanese porcelain with a gilded decor in a blue background with flowers. 5 pieces.No longer availableDim. H: 6-7 cmØ: 8 cmBord: 14x28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#108Auguste Moreau“Amour a l’Arc”. Een brons gepolijst beeld met Cupido op marmeren voet. Onderaan gemerkt “par Aug Moreau”.
“Amour a l'Arc”. A polished bronze sculpture with Cupid on a marble base. Marked on the bottom "par Aug Moreau".No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#114Aline Perrignon de Frénoy“De Muziek. D’àpres Lairesse.” Beschilderd porselein. Gedateerd 1877.
"The music. D'àpres Lairesse.” Painted porcelain. Dated 1877.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 180 / 240 -
#204“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#13Gouda Z. HollandEen grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.
A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80


