Other lots in this auction
-
#439Japanse houtdruk met waterpartij.
Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren in markies geslepen van +- 0,25 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with small brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and marquise cut sapphires of +- 0.25 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 380 / 450 -
#549“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#562Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.
A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#425Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van porselein, versierd met zwaluwen. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set porcelain mantelpiece, decorated with swallows. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. h: 28 en 9,5 cmEstimate: € 125 / 175 -
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
"Ballerina". A bronze statue, after Degas.No longer availableDim. 93 x 44 cmEstimate: € 2500 / 2750 -
#159Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Zicht op Tielrode (De Durme)”. Een schilderij, olieverf op doek, verso betiteld. Gedateerd ‘77, onderaan gesigneerd “AVHecke”.
“View of Tielrode (The Durme)”. A painting, oil on canvas, titled verso. Dated '77, signed "AVHecke" at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 275 / 325 -
#333Een ovale koperen dienschaal met geëtst decor van fruit en een centrale vaandel.
An oval copper serving dish with etched decoration of fruit and a central banner.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#442ToshihidePeriod: 1863 - 1925.“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 35x70cmEstimate: € 200 / 250 -
#674Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.No longer availableDim. 51 x 55 x 45 cmEstimate: € 70 / 80 -
#112Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd H.J. Pauwels”.
"Winter village view". A painting, oil on canvas, signed at the bottom “H. J. Pauwels”.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#496Een eiken houten commode met 3 laden.
An oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 93 x 131 x 59 cmEstimate: € 200 / 240


