#206Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#417Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.
An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
#258“Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.
#675Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
#549“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#315SèvresEen geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#276Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.
A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.No longer availableDim. 77 x 110 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#452Shunsai Toshimasa“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
#285Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas rood in de massa. Circa 1900.
A crystal fluted vase with red in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 60 / 80