#53Val Saint Lambert
Een kristallen geslepen vaas, groen in de massa. Gesigneerd.
#702
#251
Zilveren sigarettendoosje met vervaagde Belgische keuren.
Silver cigarette box with faded Belgian hallmarks.No longer availableDim. 9 x 16 x 5 cmEstimate: € 50/60 -
#553
Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
#365Hermle Quartz
Een schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.
A copper and glass mantelpiece clock with winding key, marked Hermle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 75/100 -
#287Paesa
Drie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
#106
#1
Een waterkan in de vorm van een grijze haan met rode kam. Kleine beschadiging aan de snavel.
#121Delvaux
A wallet clutch. “Madame PTF long varnish.” Nude calf leather with certificate and dust bag.No longer availableDim. 10,5 x 19 cmEstimate: € 550/600 -
#328
Een geribde glazen coupe met verzilverde rand en voet. Ouderdomslijtage. Onderaan onleesbaar gemerkt.
A ribbed glass coupe with silver-plated rim and base. Age wear. Marked illegibly at the bottom.No longer availableDim. h 13,5 cm Ø 23 cmEstimate: € 40/50 -
#131Val Saint Lambert.
Een Art Deco Val Saint Lambert schaal, met blauw in de massa.
#66
Een paar gebeitste houten zuilen met ionische kapitelen.
A pair of stained wooden columns with ionic capitals.No longer availableDim. H.275 cmEstimate: € 600/800