#207Grote coupe van kleurloos geslepen kristal. Waarschijnlijk VSL, niet gemerkt.
Large bowl made of colorless cut crystal. Probably VSL (Val Saint Lambert), not marked.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#357Een kleine gelakte houten pendule in de geest van de Neufchateloises.
A small lacquered wooden clock in the style of the Neufchatel clocks.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#18Een paar zwart marmeren boeksteunen met vogel ornament.
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#197Christofle FranceEen paar groenteschalen met deksels van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. In oorspronkelijke dozen en met stofhoezen.
A pair of vegetable bowls with lids made of silver-plated metal. Marked on the bottom. In their original boxes and with dust covers.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#294C DelienEen driemaster op volle zee, olieverf op doek. Gesigneerd.
#8Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
#267Een tafellamp in tiffany stijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.
A Japanese woodcut print depicting a bird, 'Skylark and Flower', by Kono Bairei, 1844-1895.No longer availableDim. h 21 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60