Other lots in this auction
-
#216H. De Cuyper“Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.
"Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 180 -
#494“Concerto Spazjale”. Een paar schilderijen, mixed media. Genummerd vermoedelijk 10/100 & 23/100. Signatuur onduidelijk.
"Concerto Spazjale". A couple of paintings, mixed media. Numbered presumably 10/100 & 23/100. Signature unclear.No longer availableDim. 40 x 40cmEstimate: € 800 / 1200 -
#246“Rubelli”. Een houten tafel met gesculpteerd onderstel en in marmerlook beschilderd tafelblad. (AID3275)
Rubelli. A wooden table with a sculpted base and a marble-look painted tabletop. (AID3275)No longer availableDim. 76 x 170 x 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#453Een gevarieerd lot van 13 aziatica bestaande uit 5 beelden, een instrument, een doosje, een beschilderd potje, 2 kadertjes, 2 stempels en een beschilderd sierplaatje.
A varied lot of 13 Asian items consisting of 5 sculptures, one instrument, one box, one painted jar, 2 frames, 2 stamps, and one painted decorative plate.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
"Still Life with fruit". Oil on panel.No longer availableDim. 23,5 x 36,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#436Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
A pedestal of gilded wood and plaster with fluted embellishments, adorned with floral garlands and a marble top.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Overstroming”, lithografie, genummerd 215/350.
"Flood", lithograph, numbered 215/350.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 30 / 60 -
#166Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
A sculpted wooden roller top desk with 9 drawers.No longer availableDim. 147 x 142 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#93“De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.
"The Stevedore". A green-patinated bronze sculpture on a granite pedestal, inspired by the work of Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#378Een lot van 4 strips, diverse eerste uitgaven bestaande uit; Hansje en de gouden Ibis, Avonturen in China, 2x De avonturen van Chick Bill -Alarm te Marraccas & KO-KLOX-KLAN.
A lot of 4 comic books, various first editions consisting of: "Hansje en de gouden Ibis" (Hansje and the Golden Ibis), "Avonturen in China" (Adventures in China), 2x "De avonturen van Chick Bill - Alarm te Marraccas" (The Adventures of Chick Bill - Alarm in Marraccas) & "KO-KLOX-KLAN".No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#546HamadanEen Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
A Persian hand-knotted woolen carpet.No longer availableDim. 178 x 104 cmEstimate: € 50 / 80 -
#477Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
A sculpted wooden group of a tribal chief with his three wives. Mombasa, Kenya.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 50


