Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.

Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.

An 18 karat white and yellow gold ring "you and me" set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct and two sapphires with a total weight of approximately 0.30 ct.
Dim. 2,57 g
SKU: 2908230090.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 450 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #210

    Een Vlaams kruis van zilver en 18 karaats geelgouden bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    A Flemish cross made of silver and 18 karat yellow gold set with old cut diamonds, with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 6,43 g
    Estimate: € 450 / 500
  • #771

    Een vintage aardewerken tafellamp.

    A vintage earthenware table lamp.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #17

    Een porseleinen Art Deco vaas. Zwart met verguld plantendecor versierd.

    A porcelain Art Deco vase. Black with gilded plant decoration.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #199

    Een spiegel met gebeeldhouwd houten lijst.

    A mirror in a wooden sculpted frame.
    No longer available
    Dim. 105 x 90cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #754

    “Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.

    "View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 10 x b 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.

    A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 133x49x220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #23

    Een gevarieerd lot van 5 wandelstokken waarvan 2 volledig in hout, 1 met koperen handvat met de voorstelling van een aap, 1 met een hoornen handvat en 1 met verzilverde kop.

    A varied lot of 5 walking sticks, including 2 fully made of wood, 1 with a copper handle depicting a monkey, 1 with a horn handle, and 1 with a silver-plated head.
    No longer available
    Dim. h 101 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.

    A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #321

    Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. Bundeling in drie volumes, volledig met vouwbladen etc.

    Enclyclopédie du Siècle - L’Exposition de Paris - 1900. Librairie Illustrée, Montgredien et Cie, Editeurs. In three volumes, complete with folding illustrations etc.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #71

    Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.

    A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #662
    John Laenen
    Period: 1881 - 1965

    “Mortsel”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    "Mortsel". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1964.
    No longer available
    Dim. 30 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More