#233Daum, FranceEen langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#131“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind 19e eeuw.
#555Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
#215DelvauxEen handtas van donkerbruin leder. Gemerkt. Met stoftas. Gebruikssporen en slijtage aan de aanhechting van de handvaten.
A handbag made of dark brown leather. Marked. Comes with a dust bag. Signs of use and wear at the attachment of the handles.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#104“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Sailboat". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#559Claude Satel“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
#282Alexander WustEen boszicht met stroom. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
A forest view with a stream. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#681CapodimonteEen lot van twee aardewerken postuurtjes. “De Druivenplukkers & De Dronkaard. Er ontbreken vingers bij de accordeonspeler.
#495Hergé“Raket naar de maan”. Hard cover. Ed. Casterman 1956. Herdruk A56’’. Zeer goede staat.
#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
"Running panther." A modern sculpture with black glass fragments on plaster (?)No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 180 / 220