Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.

Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.

An 18 karat white and yellow gold ring "you and me" set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct and two sapphires with a total weight of approximately 0.30 ct.
Dim. 2,57 g
SKU: 2908230090.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 450 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #552

    Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases chinois en bronze, à décor de dragons en relief. Une couture lâche et une tête manquante. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #564

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

    Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #521

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #251

    Een oosterse stijl koperen lampvoet met florale decoratie gecombineerd met een tiffany-stijl lampekap.

    An oriental-style copper lamp base with floral decoration combined with a Tiffany-style lampshade.
    No longer available
    Dim. h 72 Ø54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382

    “Weenen” Een gravure op papier. Opschrift “Weenen, de Stoel des H. Roomschen Ryx, gelegen aen den Donau. Vienna, priscis Vindibona, sacri Romani Imperii sedes, Austriae ornamentum. Pet. Schenk Amst: C.P”

    "Weenen" A engraving on paper. Inscription "Weenen, the Seat of the Holy Roman Empire, located on the Danube. Vienna, in ancient times known as Vindobona, the seat of the Holy Roman Empire, the ornament of Austria. Pet. Schenk Amst: C.P."
    No longer available
    Dim. 22 x 28cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #275

    Een gegraveerd glasservies.

    An engraved glassware set.
    No longer available
    Dim. H: 5-10 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #639
    Maciej Modzelewski

    “Autoportret 2 zapisem.” Litho genummerd 15/21. Gedateerd 1977. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Self-portrait 2 with notation." Lithograph numbered 15/21. Dated 1977. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #554

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #329
    Klaes

    Rivierzicht met boot, olieverf op doek.

    River view with boat, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 25 / 75
  • #769

    ‘Romantisch boottochtje’, litho op doek getekend Bernard Dufour.

    "Romantic boat trip", lithograph on canvas by Bernard Dufour.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #749
    Gazet van Antwerpen

    Een lot van 4 magazine bundels met thema Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930. Uitgave GVA.

    A lot of 4 magazine bundles with the theme World Exhibition Antwerp 1930. Published by GVA.
    No longer available
    Dim. 39 x 30
    Estimate: € 35 / 50
  • #373
    Kapoentjes

    “Kapoentjes” Een lot van 4 vintage album strips.

    "Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More