Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.

Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.

An 18 karat white and yellow gold ring "you and me" set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct and two sapphires with a total weight of approximately 0.30 ct.
Dim. 2,57 g
SKU: 2908230090.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 450 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #511
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    “Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    No longer available
    Dim. 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #463

    Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.

    A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.
    No longer available
    Dim. 30cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.

    An early 20th-century washstand with 1 drawer and a marble top. The marble is cracked in 3 places.
    No longer available
    Dim. 93 x 93 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #433

    Twee Chinees porseleinen dekselvaasjes met draak en figuren versierd.

    A pair of Chinese porcelain lidded vases decorated with dragons and figures.
    No longer available
    Dim. 16cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #784

    Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.

    A polychrome vase, stamped Emaux de Longwy.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #563

    Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.

    A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.
    No longer available
    Dim. h 9 x b 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #58

    Een mosterdpot van zilver 835/1000, een verzilverd metalen theepot, een toiletset van verzilverd metaal, servetringen, karafje, theezeefjes, een rechthoekige jardinière e.d.

    A mustard pot in silver 835/1000, a silver-plated metal teapot, a toilet set in silver-plated metal, napkin rings, a small carafe, tea strainers, a rectangular jardinière, and so on.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #632
    M. Chagall

    Affiche van Galerie Maeght, juni-juli 1962, gepubliceerd door Mourlot.

    Poster from Galerie Maeght, June-July 1962, published by Mourlot.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #255

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #579

    Een 19de eeuwse gebonden verzameling gravures, artikels etc...

    A 19th century bound collection of engravings, articles etc...
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    A. Schaeken

    Meerzicht, olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Meerzicht" translates to "Lake view" in English. "Olieverf op doek" means "oil painting on canvas", and "Gesigneerd" means "signed".
    No longer available
    Dim. 54 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42
    Luc Verbist
    Period: 1913-1984

    “Naakt” Tekening op papier. Gesigneerd.

    "Nude" Drawing on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 33 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More