#468“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
#760Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
#430Een parelhalssnoer met verguld slot.
#639Maciej Modzelewski“Autoportret 2 zapisem.” Litho genummerd 15/21. Gedateerd 1977. Gesigneerd buiten de plaat.
"Self-portrait 2 with notation." Lithograph numbered 15/21. Dated 1977. Signed outside the plate.No longer availableDim. 65 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#779René MelsEen ets getiteld ‘Scéne De village’ getekend buiten de plaat René Mels.
#777RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 120-129. 128 manco.
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#92Rudi de VosPeriod: °1944“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#398Een groene met de mond geblazen en met de tang bewerkte karaf. Gemerkt onderaan.
#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#458Een lot van 16 handbeschilderd Chinees porseleinen theeservies.
A set of 16 hand-painted Chinese porcelain tea service items.No longer availableEstimate: € 40 / 70