Other lots in this auction
-
#552Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases chinois en bronze, à décor de dragons en relief. Une couture lâche et une tête manquante. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#564Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120 / 180 -
#521“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
#251Een oosterse stijl koperen lampvoet met florale decoratie gecombineerd met een tiffany-stijl lampekap.
An oriental-style copper lamp base with floral decoration combined with a Tiffany-style lampshade.No longer availableDim. h 72 Ø54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382“Weenen” Een gravure op papier. Opschrift “Weenen, de Stoel des H. Roomschen Ryx, gelegen aen den Donau. Vienna, priscis Vindibona, sacri Romani Imperii sedes, Austriae ornamentum.Pet. Schenk Amst: C.P”
"Weenen" A engraving on paper. Inscription "Weenen, the Seat of the Holy Roman Empire, located on the Danube. Vienna, in ancient times known as Vindobona, the seat of the Holy Roman Empire, the ornament of Austria.Pet. Schenk Amst: C.P."No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 60 / 80 -
#275Een gegraveerd glasservies.
An engraved glassware set.No longer availableDim. H: 5-10 cmEstimate: € 120 / 200 -
#639Maciej Modzelewski“Autoportret 2 zapisem.” Litho genummerd 15/21. Gedateerd 1977. Gesigneerd buiten de plaat.
"Self-portrait 2 with notation." Lithograph numbered 15/21. Dated 1977. Signed outside the plate.No longer availableDim. 65 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#554Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#329KlaesRivierzicht met boot, olieverf op doek.
River view with boat, oil on canvas.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 25 / 75 -
#769‘Romantisch boottochtje’, litho op doek getekend Bernard Dufour.
"Romantic boat trip", lithograph on canvas by Bernard Dufour.No longer availableDim. h 45 x b 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#749Gazet van AntwerpenEen lot van 4 magazine bundels met thema Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930. Uitgave GVA.
A lot of 4 magazine bundles with the theme World Exhibition Antwerp 1930. Published by GVA.No longer availableDim. 39 x 30Estimate: € 35 / 50 -
#373Kapoentjes“Kapoentjes” Een lot van 4 vintage album strips.
"Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.No longer availableEstimate: € 40 / 50


