#434Hiroshige en Kunisada
“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Une estampe japonaise. Signée. Circa 1854.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#401
#546
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#600
#602Gaston PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Schuur nabij Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#618
Een lot Imariporselein, bestaande uit drie borden (21 cm - 29 cm) met gelobde randen en een dekselvaas (h: 35 cm) . XIXe en XXe eeuw.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de trois assiettes (21 cm - 29 cm) à bords lobés et d'un vase à couvercle (h : 35 cm). XIXème et XXème siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#594Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013
Vue d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 97 x 146 cmEstimate: € 40/50 -
#384
“Kustlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#105
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 300/400 -
Een houten wandelstok met een olifantenhoofd als handvat.
#15
Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
#664
“Landschappen”. Een paar Japanse aquarellen op papier. Medio XXe eeuw. Gesigneerd.
“Paysages”. Paire d'aquarelles japonaises sur papier. Milieu du XXe siècle. Signées.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 50/80