Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.

Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.

Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.
Dim. 23,91 g
SKU: 1312160145.
Category: Uncategorized.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #145
Estimate: € 600 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1132
    SBS Solingen

    Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.

    Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #284

    “Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #390
    Festina

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1106

    Een vierdelige paravent met houten kralen.

    Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.
    No longer available
    Dim. h: 137 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #980

    Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.

    Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #320
    Dupont

    Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.

    Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #335

    Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.

    Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #1107
    Val Saint-Lambert

    Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.

    Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #748

    Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.

    Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #983

    Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.

    Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #375
    Swatch

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #203
    Erard, Paris

    Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.

    Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #1078
    May Claerhout
    Period: 1939-2016

    “Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.

    “Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #370

    Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.

    Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #380
    Festina

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1136

    Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.

    Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #1139

    Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.

    Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #1137

    Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.

    Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #1098

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1080

    Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.

    Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #282
    Fritz Grebe
    Period: 1851-1924

    “Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #743

    Een oude barometer.

    Ancien baromètre.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #385
    Tommy Hilfiger

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1121

    Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #39
    Alphonse Mora
    Period: 1891 - 1977

    “Overslag van de vangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Déchargeant les poissons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #821

    Een houten wandklokje met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee deels vergulde zuiltjes. XIXe eeuw.

    Petite pendule murale à cadran émaillé flanqué de deux colonnettes partiellement dorées. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #791
    V.S.L.

    Een blauwe en witte vaas. Gemerkt.

    Vase bleu et blanc. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359

    “Lid raad van State der Verenigde Nederlanden”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

    “Membre du Raad van State des Pays-Bas”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 14 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #363

    Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen bloemendecor.

    Vase en cristal incolore avec un décor de fleurs taillées.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #890
    Stein

    Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. De eerste stelt een lobotomie voor met de tekst “Wer schläft sündigt nicht”. De tweede met voorstelling van een brouwerij met de tekst “Hoch lebe die edle Bierbrauerei. Hopfen u. Malz Gott erhalt’s”. De derde stelt drie keizers voor in grijs en kobaltblauw.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 23, 20 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #770
    Guatemala

    Twee halssnoeren bezet met munten en parels van bloedkoraal, één met een koptisch kruis, bezet met grote parels van hars. e.a.

    Deux colliers sertis de pièces de monnaie et de perles de corail rouge, un avec une croix copte, serti de grandes perles de résine e.a.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #843

    Een kleine gefineerde commode met drie laden.

    Commode en bois de placage ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #648

    Een eikenhouten staande klok met een koperen wijzerplaat. XXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #673

    Een spekstenen olielamp versierd met apen en vleermuizen.

    Lampe à huile en pierre de lard décorée de singes et de chauve-souris.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #232

    “Terugkeer van de jacht”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. herdoekt.

    “Retour de la chasse”. Huile sur toile. Retoillé. Vers 1700.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1024
    Romain Malfliet

    Vijf etsen met zichten te Antwerpen. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Cinq eaux fortes avec des vue sur Anvers. Signées et numérotées hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More