Other lots in this auction
-
#69Armand JamarPeriod: 1870-1946“l’Enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”l’Enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#481Een lot zeeschelpen, bestaande uit twee zeeslakken en een dubbele schelp.
Un lot de coquillages de mer, comprenant deux escargots de mer et une double coquille.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#635Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,48 ct. Model Piaget.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. Modèle Piaget.No longer availableDim. 4,47 gEstimate: € 450 / 550 -
#569Jan CockxPeriod: 1919 - 1980“Sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#698Een schotel van Swatow-porselein, versierd met een blauw decor op celadonkleurige fond.
Un plat de porcelaine Swatow, décoration bleu sur fond Céladon.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 55 / 65 -
#118Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw decor.
Une cruche Westerwald en faïence à décor bleu.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#171“Edeldames”. Een lot van drie handgeschilderde miniaturen op ivoor in met ivoor belegde lijstjes.
”Dames nobles”. Un lot de trois petites miniatures sur ivoire et cadres en ivoire.No longer availableDim. 14 x 12 cm (lijstje)Estimate: € 280 / 340 -
#374Een gevarieerd lot boeken van rond 1900, bestaande uit gidsen over diverse landen, kunst, literatuur, geschiedenis, enz. Overwegend Nederlands- en Franstalige uitgaven.
Un lot de livres, +- 1900, comprenant des guides, art, histoire… La plupart en Neérlandais et Français.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#6“Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Een beeldje van kunststof. Interpretatie van een detail van een schilderij van Salvador Dali.
”Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Une statue en plastique. Interprétation d’un détail d’une peinture par Salvador Dali.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#469“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#271A. Fagotto“Belgische leeuw”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Lion belge”. Une statue en terre cuite à patine. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 1200 / 140 -
#269E. Sanders“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 40 / 60



