#135
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1000/1200 -
#609
“Meisjesbuste”. Een granieten beeldhouwwerk op sokkel. Barst in de basis van de sokkel.
”Buste de jeune fille”. Une sculpture en granite sur socle. Craquelure à la base du socle.No longer availableDim. h:Estimate: € 80/120 -
#569Jan CockxPeriod: 1919 - 1980
“Sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100/150 -
#139Roger ParentPeriod: 1881 - 1986
”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#434
Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#401Royal Boch
Een zittende beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
#593
Een gesculpteerde wrattenzwijnentand. Eerste helft XXste eeuw.
Une dent de cochère sculptée.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#66
Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.
#404Teddy
Een vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
#652
Een eikenhouten halbankje met een kantelbaar rugvlak.
#447
Een reeks van vier gebeeldhouwde stoelen.
Une série de quatre chaises sculptées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#207
Een paar Empire siervazen van porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap op vergulde fond.
Une paire de vases en porcelaine, personnages et paysage sur fond doré. Période Empire.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 360/400