#703Guérin
#148Albini - Braendlin
#87
Een antiek vuursteenpistool. Bodemvondst.
#577
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
#661
Zeefdruk op doek naar Collignon.
#302
#383
Serie van 7 roompotjes met deksels van blauw en wit porselein versierd met een Brindille fleurie-motief. Doornik, einde XVIIIde eeuw, onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Diverse haarscheurtjes.
Suite de 7 crémiers couverts en pâte tendre bleue et blanche à décor brindille fleurie. Tournai, fin XVIIIe siècle. Marque aux épées croisées. Plusieurs cheveux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#829Leonardo TorfsPeriod: °1927
“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#135tower
#491
Een Aziatisch bronzen beeldje in de vorm van een waterdrager.
#678
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische burgerwacht.
Shako de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100