#125Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een citrine van ± 2,50 ct.
Bague en or jaune 9 ct sertie d’une citrine de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 100 / 150 -
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#377“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
#333Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.
#119Een antieke waaier van ivoor en papier, versierd met een romantisch tafereel in gouache. Ingelijst.
Un éventail de papier et d’ivoire, décoré d’un paysage romantique en gouache.No longer availableDim. 63 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#375Een 18 karaats geel gouden broche bezet met saffiertjes en parels. (1 losse en 1 parel ontbreekt).
Broche en or jaune 18 ct sertie de petits saphirs et de perles (1 perle détachée et 1 perle manquante).No longer availableDim. 12,87 gEstimate: € 250 / 350 -
#552“Elegante jonge dame”. Olieverf op doek.
”Jeune femme élégante”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#543Een zeshoekige theepot van Chinees porselein meteen meerkleurig decor van personages in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#607Een vierhoekige theepot van blauwgeglazuurd Chinees aardewerk.
Une théière rectangulaire en faïence de Chine à glaçure bleue.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#496KazakEen handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
#451Cloisonné schotel met vogels. Japans werk, begin XXste eeuw.
Un plat en cloisonné et oiseaux. Travail japonais, début XXème siècle.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 50 / 80