#185Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,86 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,86 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#227DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#667Een ceremonieel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre de cérémonie en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 65 / 75 -
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy orange” de ± 0,20 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#577Een staande Thaise Boeddha van brons.
#85MarvinEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#455Een 10 karaats wit gouden ring bezet witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 100 / 150 -
#599Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
Un bac à parapluies en porcelaine de Chine, décoration Canton polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#116Een rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire.No longer availableDim. 119 x 36 cmEstimate: € 100 / 160