#318
Grote Delftse blauwe schotel, gemerkt van de Porceleyne fles.
#426
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#1Bruno GerritsPeriod: 1881 - 1970
Een uil van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd. Oortjes gerestaureerd.
Un hibou en bois sculpté. Signé. Oreilles restaurées.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#387
“Kriegsalbum”. Een Duitse uitgave uit de Eerste Wereldoorlog.
#420
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#436
Een Zandjan tapijt van wol.
#585
“Vrouw met harp”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
“Harpiste”. Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 250 / 350 -
#498
Een opiumflesje van Chinees ivoor, gedecoreerd met erotische scènes.
#480
Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.
#31Altex Paris
Een messingen theaterkijker.
#144Henri De Clerck
“Stilleven met koperen ketel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouilloire en cuivre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#719André GoezuPeriod: °1939
“Personages met paard”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 91/100 buiten de plaat.
”Personnages et cheval”. Une lithographie. Signée et numérotée 91/100 hors planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40 / 60